close
تبلیغات در اینترنت
فال روزانه
loading...

>> اولین سایت تخصصی داستان

فال روزانه

آخرین ارسال های انجمن
عنوان پاسخ بازدید توسط
اطلاعیه 0 362 arash

طالع بینی روز پنجشنبه 20 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 25 پنجشنبه 20 تير 1392 نظرات ()

فروردین (برج حمل)

شما توانایی رهبری کردن دارید و میتوانید کارهایی بکنید که دیگران از انجامشان عاجزند. نیروی حیاتی زندگی شما را چالش و وظایف نتیجه بخش تشکیل می دهد. این ویژگی در شغل و حرفه تان بسیار به کارتان می آید. مراقب سلامتتان باشید. امروز کمی سلامتتان آسیب پذیر است. حتما به نامزدتان بگویید که احساس خوبی ندارید.

 

اردیبهشت (برج ثور)

در زندگی کاریتان تعادل و هماهنگی پیدا کنید. این بنظر تمام آنچیزیست که دارید. هرکاری که می توانید انجام دهید که رابطه ی متزلزل خود را به جای اول برگردانید. در سلامتی و ورزش و همچنین تغذیه به دنبال تعادل باشید. ینظر می رسد که مشکل تغذیه ای داشته باشید و این مساله به این زودی ها قابل درمان نیست.

 

خرداد (برج جوزا)

ممکن است کسی را ببینید که مدتهاست ازاو بی خبرید یا ندیده اید. امروز اگر فکر میکنید کار بدی کرده اید، از او عذرخواهی کنید. از خاطرات گذشته حرف بزنید و به عکس های قدیمی نگاهی بیندازید. امروز خیلی پول خرج نکنید، برای تعادل حساب بانکیتان خوب نیست.

 

تیر (برج سرطان)

امروز از شوخ طبعی و هوشتان یه نفع خود استفاده کنید. باید در خانه و خانواده تان شوخ باشید. اطرافیانتان را به شام دعوت کنید و فقط از بیکاری در خانه لذت ببرید.

 

مرداد (برج اسد)

مشکلاتی در روتبط گذشته تان داشته اید که امروز دوباره خودی نشان می دهند. این مشکلات شرایط خوبی به وجود نمی آورند. باید به خاطر بیاورید که با یک نفر در گذشته چرا رابطه تان را تمام کردید.در مورد  شخصیتتان و اینکه کی هستید، اعتماد به نفس داشته باشید و به خود افتخار کنید.

 

شهریور (برج سنبله)

باید امروز به پیاده روی بروید و یا به باشگاهی در حوالی خودتان بروید. بدنتان در شرایط خیلی خوبی به سر نمی برد و میدانید که باید کاری کنید که حالتان بهتر شود. به خودتان برسید، موهای سرو صورتتان را اصلاح کنید. کتاب های کمک به خود و آموزشی کتاب های مناسبی هستند.

 

مهر (برج میزان)

امروز ایده های بسیار خوبی دارید و باید آن ایده ها را به عمل بگیرید. در مورد آنچه می دانید و آنکه هستید اعتماد بنفس داشته باشید. شما دارای ایده هایی هستید که نسبت به همکارانتان به شما برتری می دهند.

 

آبان (برج عقرب)

امروز اعتماد بنفس زیادی داشته باشید. از شما درخواست نصیحت  و مشورت خواهد شد و باید که با کمال میل دراین باره کمک کنید. مراقب باشید که امروز حتما ورزش کنید. قبل از ورزش حتما کمی نرمش کنید تا ماهیچه هایتان آسیب نبینند. امروز اصلا خود را به رخ دیگران نکشید.

 

آذر (برج قوس)

در مورد تکالیف و روابط کاریتان خود را آگاه نگهدارید. با مشاور حرفه ای خود در باره ی آنچه در زندگیتان می گذرد صحبت کنید. ایده ها و توصیه های او را مد نظر قرار دهید. خود را در مورد همه چیز مطلع نگه دارید.

 

دی (برج جدی)

شاید امروز از شما درخواست شود که وظیفه ی بزرگی را تقبل کنید. سعی  کنید آنرا انجام دهید و به اتمام برسانید. بهتر است که در مورد میزان کار زیادی که به شما داده شده است شکایت نکنید و غر نزنید. بعد از تمام کردن کارتان یک کار مثبت و خوب برای خودتان انجام دهید.

 

بهمن (برج دلو)

امروز حتما باید از توجهی که به شما خواهد شد نهایت استفاده را برده و لذت ببرید. این توجه از طرف همکارانتان است که به نصایح و توصیه هایتان عمل خواهند کرد. همه چیز را سر جای خود نگه دارید و فرصتها را از دست ندهید.

 

اسفند (برج حوت)

شما به همه عشق می ورزید و خیلی ها متوجه کارخیلی خوبی که انجام می دهید خواهند شد. ممکن است جایزه ی خوبی به شما برسد. فقط بنشینید و لذت ببرید.

طالع بینی روز چهارشنبه 19 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 24 چهارشنبه 19 تير 1392 نظرات ()

فروردین (برج حمل)

سرپرست شما می داند که شما سرمایه ی باارزشی برای شرکت هستید، و امروز توانایی های مدیریتی شما را مورد تاکید قرار خواهد داد. با نبوغ و نیرو ارتباط برقرار کنید، ولی هنگامی که از شما سوال پرسیده می شوید آرام باشید. به دنبال رابطه ی جدیدی باشید که عمق آن به تعهد کشیده شود.

 

اردیبهشت (برج ثور)

به همه چیز شک دارید و به همه مظنون هستید. از این ناراحتید گه نمی توانید روابطتان را حفظ کنید و به نتیجه برسانید. سعی کنید که با یک عشق قدیمی تماس بگیرید و جویای احوالش شوید. شاید بتوانید عشقتان را از نو آغاز کنید.

 

خرداد (برج جوزا)

کنار آنهایی کار کنید که ایده های شما را پذیرا هستند. احتمال دارد که امروز ترفیع یافته و از زیر دستی به ریاست کشیده شده شوید. عجب شرایط عالی خواهد بود! جسارت داشته باشید. همه چیز درست پیش خواهد رفت.

 

تیر (برج سرطان)

امروز خیلی منفی نگر نباشید. کسانی هستند که طالب آنچه انجام میدهید هستند و بزودی با شما تماس خواهند گرفت. مراقب اطرافیانتان باشید و با احترام با آنها رفتار کنید. قبل از صحبت کردن با مادرتان نفس عمیق بکشید. او موجود گرانبهاییست.

 

مرداد (برج اسد)

به جای جنبه های وحشتناک و منفی زندگیتان، روی جنبه های مثبت و صحیح زندگیتان تمرکز کنید. تنها اگر به خوبی نگاه کنید میتوانید جنبه های مثبت هر چیزی را ببینید. اگر تفکرات مثبت نداشته باشید، سلامتی و توانایی ذهنیتان با مشکل مواجه خواهد شد.

 

شهریور (برج سنبله)

یک ورزش یا فعالیت فیزیکی جدید را امتحان کنید. انرژی اضافی خود را مصرف کنید تا سلامتیتان به میزان زیادی بالا رود. پولهایتان را به هیچ وجه خرج غذاهای بی ارزش نکنید. انرژیتان را بسوزانید و فعال باشید. خواهید فهمید که این کار به روابطتان هم کمک می کند.

 

مهر (برج میزان)

هنگامی که می خواهید ایده هایتان را به کسی بفهمانید، مصر باشید. امروز صادق باشید. باید در تمام روابتتان بسیار صادق باشید، چرا که در صورتی که سعی در مخفی کردن چیزی کنید، عشقتان خواهد فهمید. سلامتیتان وضعیت خوبی دارد، پس خوشحال باشید.

 

آبان (برج عقرب)

کسی می خواهد از زندگیتان بیرون برود. بدنبال آنچیزی است که در رابطه تان وجود نداشت یا درست نبود. بگذارید برود و راهش را در دنیا پیدا کند. وقتی چیزی باقی نمانده باشد، ترک کردن امری طبیعی است.

 

آذر (برج قوس)

امروز باید انعطاف داشته باشید و سازگار باشید. چیزهایی وجود دارد که دوستشان ندارید، و اینکه آنها را دوست ندارید اهمیتی ندارد. در تمام روابطتان روشن فکر باشید و سعی کنید در صورت نیاز با دیگران مصالحه کنید.

 

دی (برج جدی)

امروز در مرکز توجه قرار دارید و این را دوست دارید. ظاهر فیزیکی بسیار خوبی دارید و باید از آنچه که دارید بهترین استفاده را بکنید. برای بهتر کردن ظاهرتان پول خرج کنید، اما کمی محتاط باشید. امروز را فریبنده باشید!

 

بهمن (برج دلو)

اگر تحت فشار شرایطی هستید که باید مراقبش باشید کمی پیاده روی کنید. مانند همیشه سرتان به کار خودتان باشد و یاد بگیرید که اولویت بندی کنید. امروز روز بسیار خوبی است برای اینکه وظایف شغلیتان را به اتمام برسانید.

 

اسفند (برج حوت)

امروز کشمکش های بیشتری در زندگیتان خود را نشان می دهند. سعی کنید از جرو بحث اجتناب کنید و نگذارید که هشونت بخشی از زندگیتان شود. اگر دیدید که کسی می خواهد جروبحث کند، از او فاصله بگیرید.

طالع بینی روز سه شنبه 18 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 30 سه شنبه 18 تير 1392 نظرات ()

فروردین (برج حمل)

مکالمالتتان را با همکاران در مورد اینکه چه برای شرکت خوب و بهتر است، تجدید کنید. یک هدف مشترک را برای به اتمام رساندن وظایف پیدا کنید و به سوی یک هدف کار کنید. امروز به آرایشگاه بروید و زمانی برای ماساژ بگذارید. اگر آرام باشید، همه چیز خیلی بهتر پیش می رود.

 

اردیبهشت (برج ثور)

همه چیز آنطور که بنظر می رسد نیست! ممکن است در کار برایتان یک نزاع پیش بیاید، دوباره قلبتان شکسته است، و احساساتتان بسیار پیچیده هستند. خیلی عمیق تجزیه و تحلیل نکنید و از مشروبات پرهیز کنید. کمی تمدد اعصاب کنید و آرام باشید، سپس درمورد اینکه کجا می خواهید بروید فکر کنید.

 

خرداد (برج جوزا)

امروز هرچه که بگویید توسط آنهایی که با شما زندگی میکنند تحلیل می شود. احساس می کنید که امروز همه از شما ایراد می گیرند و انگار در زندگی حرفه ایتان به هیج جا نمی رسید. سعی کنید خیلی به خود سخت نگیرید.

 

تیر (برج سرطان)

امروز قبل از اینکه وضع فعلی را تغییر دهید، باید درمورد اینکه چه کار باید بکنید فکر کنید. گاهی اوقات فقط انجام دادن آنچه که مورد انتظار است، بهترین درمان و راه حل است. امروز خیلی کار زیادی برعهده نگیرید، وگرنه خواهید دید که اگر خیلی تحت فشار باشید اصلا نمی توانید کاری انجام دهید.

 

مرداد (برج اسد)

امروز زندگی خود را اصلاح کنید، ولی در مورد آن به خوبی و محتاطانه فکر کنید. اگر امروز می خواهید رابطه ی خود را عوض کنید و یک رابطه ی جدید آغاز کنید، اطمینان یابید که چکار دارید میکنید. سلامتیتان خوب است و نمی خواهد نگران آن باشید.

 

شهریور (برج سنبله)

امروز را منطقی  و اهل بحث کردن باشید. احساساتتان را تعدیل بخشید و سر کار با هیچ کس بحث و جدل نکنید. جدل های کاری می تواند منجر به مشکلات در آینده بشود. اگر از شغلتان خوشتان نمی آید تقاضای جابه جایی کنید. وظیفه ی کاری خود را حفظ کنید و برای احساس رضایت پدید آورید.

 

مهر (برج میزان)

در گذشته اشتباهاتی در رابطه ی عاشقانه ی خود کرده اید، اما این مسایل هیچ ربطی به آنچه امروز در حال رخ دادن است ندارند. یک جای خیلی بی سرو صدا پیدا کنید تا بتوانید فکر کرده و مشکلات را حل کنید.

 

آبان (برج عقرب)

همه چیز را همین امروز می خواهید و وقتی که جزییات دیرگیر باشند هیچ صبری از خود نشان نمی دهید. مراقب باشید. امروز ممکن است در محیط کارتان شرایط سختی پیدا کنید و مسایل عشقی کمی دشوار خواهد بود.امروز بگذارید قلبتان راهنمایتان باشد.

 

آذر (برج قوس)

امروز با اطرافیانتان روراست باشید و به مبادله بپردازید. اگر سوء تفاهم هایی وجود داشته باشد، ممکن است در محیط کار و خانه تان مشکلاتی ایجاد کند. با افرادی که لازم است در مورد پروژه ها ووظایفی که رویشان کار میکنید بدانند، صحبت کنید. روراست باشید و با دیگران همکاری کنید.

 

دی (برج جدی)

امروز کمی نگران سلامتیتان باشید. احساس میکنید که یک مشکلی وجود دارد، اما نمیتوانید آنرا پیدا کنید. امروز از کسی بخواهید که از بچه هایتان مراقبت کند و زمانی را صرف تفکر و استراحت کنید. چای سبز بخورید، یک کتاب بخوانید و کاری کنید استرس این دنیا کلا محو شود.

 

بهمن (برج دلو)

امروز اگر برای تعهداتتان تلاش کنید، نتایج آن شما را غافلگیر خواهد کرد. امروز را لذت ببرید، ولی مراقب باشید. هم خدا را می خواهید و هم خرما، ولی اینطور نمی شود زندگی کرد.

 

اسفند (برج حوت)

از کسی کمک بخواهید تا بتوانید کارهای خانه را تمام کنید. نمی توانید همه چیز را خودتان انجام دهید. با دوستان و خانواده تان شاد باشید و برای درخواست کمک درنگ نکنید. خیلی خوب است که دیگران کمکتان کنند.

طالع بینی روز دوشنبه 17 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 28 دوشنبه 17 تير 1392 نظرات ()

فروردین (برج حمل)

امروز باید هوشمندانه سخن بگویید. در مورد مسایل مربوط به یک موضوع بخوبی تحقیق کنید تا بتوانید بخوبی ایده های خود را ارایه کنید. بین زندگی حرفه ای و خانواده ی خود تعادل ایجاد کنید و سعی کنید دوستان جدیدی بدست آورید. شبکه بندی  کمک می کند از آنچه اطراغتان می گذرد تصور بهتری داشته باشید.

 

اردیبهشت (برج ثور)

کسی هست که عاشق و دلتنگ شماست. بهتر است به فکر دوستان قدیمی باشید که مدت هاست با آنها حرف نزده اید. تلاش هایی که میکنید به زودی بصورت پیشرفت مالی و شفلی نتیجه خواهند داد.

 

خرداد (برج جوزا)

با سرزنش و انتقاد از کسی بدنبال یافتن حقیقت هستید. امروز روز این کار نیست. هیچ موج و ناآرامی سر کار ایجاد نکنید و فقط با حداکثر تواناییتان کار خود را انجام دهید. با گذشت زمان اوضاع بهتر می شود.

 

تیر (برج سرطان)

اگر در رابطه ای هستید، ممکن است از آن اصلا احساس رضایت نکنید. ممکن است بخواهید آنرا تمام کنید و یا اگر انرژی دارید دوباره رابطه تان را از نو بسازید. این کار زمان، تلاش، سازش و تعمق بسیاری می طلبد.

 

مرداد (برج اسد)

امروز بسیار دروننگر هستید و هنوز هم مشکلات بزرگی دارید. برای سوالاتتان به سرعت جواب می خواهید، ولی باید درباره ی اینکه کجا می روید و درباره ی سوالاتتان به خوبی فکر کنید. نیت هایتان را در تمام روابطتان واضح کنید.

 

شهریور (برج سنبله)

امروز در روابط و شغلتان بسیار رقابتجو هستید. کار خوبی میکنید، چالشهایی وجود دارد که باید با آغوش باز بپذیرید و آنها را عملی کنید. امروز چیز مناسبی برای خود بخرید که در راهتان قوی نگه تان دارد.

 

مهر (برج میزان)

احساس میکنید اطرافتان را مه فرا گرفته است. زندگی عشقیتان اصلا خوب پیش نمی رود و باید دلیلش را پیدا کنید. همکارانتان امروز شما را به ناهار دعوت نکردند و این ناراحت کننده است. با کمی تعمق و مدیتیشن در وقت استراحتتان به زندگی تعادل را باز گردانید، همه چیز شروع به واضح شدن می کند.

 

آبان (برج عقرب)

اینکه احساس منطقی بودن بکنید شما را از کارتان دور می کشد، ولی در احساسات و رمانتیک بازی هیچ چیز منطقی نیست. بگذارید قلبتان حکمرانی کند و به ذهنتان گوش نکنید. پول مسئله ی خاصی نیست و سلامتی چیز خوبی است. درمورد چیزهایی که در زندگیتان مفید و خوب هستند مثبت اندیش باشید.

 

آذر (برج قوس)

امروز باید مساله ای که در رابطه تان غیر معمول است و برای آن مشکل ساز است را حل کنید. زمان ویژه ای را صرف شغلتان کنید و تمام وظایف را به خوبی انجام دهید. مشکل سلامتی ندارید، ولی باید حداقل روزی 3 دقیقه ورزش فشرده و سخت انجام دهید.

 

دی (برج جدی)

امروز یک ذره از سرعتتان بکاهید! خواهید دید که اگر کمی زمان را صرف جزییات کنید، وضعیت کار و امور مالیتان کمی بهتر خواهد شد. عشقتان فراوان و قابل تقدیر است، ولی سعی نکنید که امروز مشکلات را به تنهایی رفع کنید. در مسایل مربوط به کار و عشق به نصایح دیگران نیاز دارید.

 

بهمن (برج دلو)

امروز می خواهید بسمت یک رابطه پیش روید، ولی باید همه ی جنبه ها را در نظر بگیرید. امروز مطمئن شوید که پولتان در جای امنی قرار دارد. سعی کنید بیش از مقداری که پول دارید خرج نکنید. کارتان به خوبی پیش می رود و وظایفتان به خوبی درحال اتمام است.

 

اسفند (برج حوت)

اگر متعهد به هیچ رابطه ای نیستید، امروز احتمالا روز خوبی برای جست و جوی عشق در یک دوستی است. تعهدهایی که در کتر، دوستی و یا حتی رابطه می پذیرید تا ابد پایدار خواهند ماند، به شرط اینکه آنها را پرورش داده و از آنها مراقبت کنید.

طالع بینی روز یکشنبه 16 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 30 یکشنبه 16 تير 1392 نظرات ()

فروردین (برج حمل)

سخت کار کنید و به شغلتان اهمیت دهید. اگربه فکر تغییرات هستید امروز می تواند روز خوبی باشد که احتمالالت را مورد بررسی قرار دهید. می خواهید یک رابطه ی جدید پیدا کنید؟ سعی کنید خودتان در وهله ی اول شریک خوبی باشید. متوجه خواهی شد که مهربانی فایده ی زیادی برایتان خواهد داشت.

 

اردیبهشت (برج ثور)

امروز به حرف همسرتان گوش دهید. نگذارید عصبانیت قلبتان را بگیرد و بر شما چیره شود. امروز اصلا روز خوبی برای مرافعه و جرو بحث با دیگران نیست. اگر در کارتان مشکلی درست کنید، مطمئنا عواقب آنرا خواهید دید.

 

خرداد (برج جوزا)

امروز تغییر بزرگی وارد زندگیتان می شود. قرار است معامله ی بزرگی بکنید تا رابطه تان به نتیجه برسد. در مورد شرایطی که توان تغییرشان را ندارید نگران نباشید. با جریان نقش کوچکی که در جهان دارید همراه شوید.

 

تیر (برج سرطان)

تصمیم بگیرید که می خواهید به رابطه تان متعهد باشید و یا راه خود را ادامه دهید. هر راهی که انتخاب کنیدبه خودتان بستگی دارد. باید با دیگران مهربان و دلسوز باشید و همیشه بخندید، حتی اگر آنقدر ناراحت باشی که بخواهید گریه کنید.

 

مرداد (برج اسد)

امروز انتخاب های سختی پیش رو دارید. انتخاب هایی درباره ی رابطه و زندگی خانوادگیتان. یا باید رابطه تان را عمیق تر کنید و یا جدا شده وکس دیگری پیدا کنید. از خر شیطان پیدا شده و انقدر سعی نکنید که یک شرایط بد را بهتر کنید.

 

شهریور (برج سنبله)

بله! امروز روز بسیار شادی است برایتان. در زندگی عشقیتان تغییرات کوچکی رخ می دهد که شما را کمک و حمایت می کند. خواهید دید که شغل محافظ و مراقب روابط است و امروز میوه و ثمره ی تلاش هایتان را خواهید چید. مدل مویتان را عوض کنید و امروز یک مقدار تابستانی تر شوید.

 

مهر (برج میزان)

شما بسیار با استعداد هستید، ولی ایتعدادهایتان را مخفی کرده اید و از آن استفاده ای نمی کنید. عاشق کمک به دیگران و لمس مشکلاتشان هستید. هنگام صحبت کردن با دوستی که مشکلاتش را بازگو می کند، صادق باشید. رویاهایتان را حفظ کنید و برای مشکلات پاسخی بیابید.

 

آبان (برج عقرب)

خیلی این ور و آنور کرده اید و نیاز به این دارید که ثبات پیدا کنید. دوستانی در کنارتان هستند که به سمت مسیر درست راهنماییتان می کنند. اگر به اینطور خرج کردن بدون فکر راکنار بگذارید و گرنه سر ماه هیچ پولی برایتان باقی نمی ماند.

 

آذر (برج قوس)

اهداف بلند مدت خود را تکمیل کنید. این کار را باید ماه قبل انجام می دادید، اما هیچ وقت برای شروع دیر نیست. همراه با اهداف شغلی و پولی، اهداف رابطه تان رانیز به سزانجام برسانید. اگر محتاط باشید و وقت صرف کنید موفق خواهید شد.

 

دی (برج جدی)

امروز درباره ی اینکه کی هستید فکر کنید. تصمیم بگیرید که شغلتان به دردتان می خورد یا نه، و تصمیم بگیرید که نیاز به تغییر دارید یا نه. ممراقب سلامتیتان باشید وخود را در شرایط خوبی نگه دارید. عاقلانه خواهد بود که زمانی را صرف قدم زدن ساختمانتان کنید.

 

بهمن (برج دلو)

زمان خوبی است که ازین همه رفتار آزارنده و توهین آمیز دست بکشید. افرادی هستند که در گذشته آنها را رنجانده اید و آنها هم می دانند که شما در عشق ورزیدن تواناتر از آن چیزی هستید که نشان می دهید. مهربان تر باشید و با اطرافیانتان ارتباط برقرار کنید. از آنجایی که امروز کار و مسایل مالی با ثبات هستند، شانستان را در عشق امتحان کنید.

 

اسفند (برج حوت)

امشب عشقتان بسیار پذیرنده خواهد بود. کار خوب است و تمروز بهترین روز امسالتان تا بحال است. مشکل مالی ندارید. ولی انقدر بیرون نروید وطوری خرج نکنید که انگار فردایی درکار نیست!

فال روز شنبه 14 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 29 شنبه 15 تير 1392 نظرات ()

فروردین (برج حمل)

امروز را مثبت اندیش باشید. خواهید دید که اگر خوش بین و مثبت باشید، همکارانتان به شما سود خواهند رساند. زمانی را برای یافتن کسی بگذارید که ساعت ناهار را با او بگذرانید. اگر به دیگران ببخشید، آنها هم درمقابل به شما می بخشند.

 

اردیبهشت (برج ثور)

همه ی جاهای مناسب را برای یافتن عشق بگردید. امروز کسی را پیدا کنید که باعث شود به خودتان مطمئن شوید. بدنبال کسی بگردید که جنبه های خوبتان را به شما نشان دهد. ویژگی خوب دیگران را پیدا کنید. درست است! همه مشکلات و نقص های خودشان را دارند ولی اگر کسی را به اندازه ی کافی دوست داشته باشید ، می توانید خوبی هایش را نیز پیدا کنید.

 

خرداد (برج جوزا)

اگر در گذشته کسی را رنجانده اید و یا چیزی از آنها گرفته اید، امروز وقتی صرف کرده و آن را به او پس دهید و اگر آنرا ندارید چیزی شبیه آنچه گرفته اید به او بدهید. تقاضای بخشش کنید و در تعهدات خود صادق باشید.

 

تیر (برج سرطان)

امروز به خانواده و دوستانتان روی بیاورید. آنها به شما کمک خواهند کرد. برای بار دوم در عشق شانس می آورید، پس حداکثر استفاده را از آن بکنید. مواظب خرج هایتان باشید. دیروز روز تکان دهنده و بدی بود.

 

.مرداد (برج اسد)

امروز برای آینده برنامه ریزی کنید. بگذارید ذهنتان از بدن جدا شده و شما را به جاهای خارق العاده ببرد. به آن چیز و کسی که می توانستید باشید فکر کنید. وقتی تغییرات خود را تکمیل می کنید، خواهید دید که کسی که مدتها پیش عاشقش بودید، به زندگیتان بر می گردد.

 

شهریور (برج سنبله)

اگر از ته قلبتان دعا کنید، مستجاب می شود. سعی کنید آنهایی که شما را رنجانده اند را ببخشید. اگر چیزهایی در خانه هستند که شما را آزار می دهند، از دستشان خلاص شوید. مقداری وقت را صرف خانواده کنید.

 

مهر (برج میزان)

امروز برایتان روز عالی است که می توانید زنده دل و شاد باشید. وقتی راه می روید برقصید و وقتی میدوید به هوا بپرید. هنگامی که مسرور هستید می توانید کسی را فریفته ی خود کنید.

 

آبان (برج عقرب)

زندگی، بودجه و محیط اطرافتان را مشخص و مرتب کنید. اگر امروز از شماتقاضای لطفی شد، سعی کنید آن را به شیوه ی درست انجام دهید. از آنهایی که ناراحتشان کرده اید عذرخواهی کنید و اطمینان حاصل کنید روابط مهمتان دوباره به مسیر درستشان برگردند.

 

آذر (برج قوس)

نیاز به این دارید که صبور و آرام باشید. مسایل استرس زا و اظطراب آور را از خود دور کنید. اگر احساس استرس می کنید، امروز هیچ تصمیمی نگیرید. بگذارید دوسانتان به برگشتن سلامتیتان کمک کنند.

 

دی (برج جدی)

مسیرهای مخفی بسیاری در شخصیتتان وجود دارد. بعضی از این راه ها منجر به قدرت و احساسات سالم شده و بعضی فقط به شما احساس عدم تعلق می دهد. امروز راه درست را انتخاب کنید و در تمام کارهایی که انجام می دهید قوی باشید.

 

بهمن (برج دلو)

احتمالا امروز فقط بخاهید خانه بمانید و به مسایل خانه رسیدگی کنید. امروز احساس میکنید سرجای خودتان نیستید. نیازی نیست که بیرون در جامعه باشید. اگر فکر می کنید که نمی توانید به جنبه ی خوبتان برسید، فقط بنشینبد و تمرکز کنید تا وقتی احساس تعادل کنید.

 

اسفند (برج حوت)

متاسفانه جاده ی موفقیت مصالحه است. اصولتان و خودتان را فراموش نکنید. فقط به دیگران گوش دهید و اگر نظرشان مناسب بود، از ان استفاده کنید. امروز با کودکان کوچکتان که عاشقتان هستند مسافرت و بازی کنید. هنگام نیاز از دیگران کمک بخواهید.

فال روز جمعه 14 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 27 جمعه 14 تير 1392 نظرات ()

فروردین (برج حمل)

امروز ممکن است درآمدی به شکل میراث و یا وام عایدتان شود. بدهی هایتان را لیست کنید و به بهترین شکل ممکن آنها را پرداخت کنید.روی پولتان مدیریت داشته باشید و آنرا بودجه بندی کنید. آگاه باشید که درست است الان تابستان است، ولی نباید فقط به بازی و سرگرمی بپردازید.

 

اردیبهشت (برج ثور)

ممکن است بخواهید که به محل مورد علاقه تان در دنیا برگردید. یک حساب پس انداز باز کنید تا بتوانید مقداری پول برای خرید بلیط هواپیما جمع کنید و به آنجا سفر کنید. هنوز هم در حال بازپرداخت وام بازنشستگیتان هستید، اما نگران نباشید به زودی قسطهایتان تمام میشود.

 

خرداد (برج جوزا)

امروز برای بچه ها روز فوق العاده ایست. با بچه های کوچکتان بازی کنید و خوش بگذرانید. امروز باید فعالیت های آرامش بخش و مراقبت از بچه ها در مرکز توجهتان قرار گیرد. کاری را شروع کنید که به یک منبع خوب درآمد برایتان تبدیل شود. اسرار و رمز و راز های خانوادگی را حل نکنید، بگذارید مبهم باقی بمانند.

 

تیر (برج سرطان)

امروز کار را بسیار جدی خواهید گرفت. فکر میکنید که در خانه خیلی قدر شما را نمی دانند و این مساله خیلی ناراحتتان کرده است. صبور باشید. با گذشت زمان همه چیز را می فهمند. روابط قدیمیتان با افراد متقلب و بی صداقت را قطع کنید. بسیار شادتر خواهید بود.

 

مرداد (برج اسد)

امروز میتوانید نتیجه ی تمام سخت کوشیتان را ببینید. دعا کنید و شکرگذار باشید. خودتان را جمع کنید و ثابت کنید که قابل اتکا هستید. افکارتان را برای خودتان نگه دارید و درمورد افراد اداره سخن چینی نکنید.

 

شهریور (برج سنبله)

امروز پول و درآمد برایتان بسیار مهم است. نیاز به این دارید که با بانکدار خود درباره ی اینکه سرمایه هایاضافیتان را کجا ذخیره کنید مشورت جدی کنید. هشیار باشید و آنقدر دل مشغول پول نباشید که از خرید آجیل غافل شوید. امروز بهترین شانس ها بسراغتان می آیند.

 

مهر (برج میزان)

امروز با صادق بودنتان می توانید یک دوست مهم بدست بیاورید. نگذارید افراد اداره عقایدی را که مدتهاست حفظ کرده اید از شما بگیرند. امروز به خانواده و همسرتان کمک کنید. این به شما احساس خوبی همراه با عزت نفس می دهد.

 

آبان (برج عقرب)

مشخص کنید که چه چیزی در زندگیتان اشتباه است و وظیفه ای که بعهده گرفته اید را به اتمام برسانید. کمدتان را ماه هاست تعمیر نکرده اید و همه چیز دارد از آن بیرون میریزد. چیزهایی در زندگیتان وجود دارد که اصلا معنا ندارند و برای کارهایی که می خواهید به اتمام برسانید بی فایده هستند. از شرشان خلاص شوید. امروز در یک مکان بسیار متفاوت به دنبال عشق باشید.

 

آذر (برج قوس)

خود، افکار و محیط اطرافتان را سازمان دهی کنید. ثابت کنید که در کارتان بسیار مسئول و قابل اتکا هستید. افکارتان را برای خودتان نگه دارید و وارد مکالمات خصوصی دیگران نشوید. با یک از همکاران نوبتی قهوه درست کنید.

 

دی (برج جدی)

امروز وضعیت اجتماعی و محبوبیتتان بسیار خوب و بالا خواهد بود. تجاربی دارید که می توانید درموردشان با همکارانتان صحبت کنید و آنها را تحت تاثیر قرار دهید. با یک کلاس و یا کتاب درباره ی کاری که دوست دارید انجام دهید ذهن خود را برانگیزید. مطمئن شوید که امروز همه چیز را در تعادل نگه دارید. حفظ سلامتی ممکن است کمی دشوار باشد.

 

بهمن (برج دلو)

به یک گروه یا انجمن بپیوندید و برای اداره برنامه ریزی کنید. بدهی هایتان را پرداخت کنید و دیگر درخواست وام یا پول نکنید. در مورد جایی که می خواهید بروید فکر کنید و  به رویاهایتان اجازه دهید خودی نشان دهند.

 

اسفند (برج حوت)

احتمالا به یک سفر خارجی نیاز دارید. سفر خارق العاده ای خواهد بود. قرار نیت چندین ماه به خانه برگردید. به دعای خیر و برکت نیاز دارید تا بتوانید ادامه دهید. قبل از رفتن مسایل مالی را حل کنید. بهترین نصیحت ممکن را برگزینید.

فال روز پنجشنبه 13 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 30 پنجشنبه 13 تير 1392 نظرات ()

فروردین (برج حمل)

امروز برای شما روزی به دور از کار و روز جشن گرفتن با خانواده و دوستان است.محدودیت شما برای کارهایی که همراه آشنایان می توانید انجام دهید به پهنای آسمان است! از حیاط منزل به اتش بازی نگاه کنید و دستان هم را بگیرید. همراه با شعرهای وطن پرستانه ای که آسمان را پر میکند هم خوانی کنید. ایمان خود را بار دیگر تجدید کنید.

 

اردیبهشت (برج ثور)

امروز ایده های پول ساز فوق العاده ای به ذهنتان خطور میکند. طبق منطقی ترین ایده هایتان عمل کنید و کاری را انجام دهید که برایتان لذت بخش است. از نصیحت خانواده و دوستانتان استفاده کنید و اگر علاقه تان معطوف کار نجاری است، حتما به کلاس های حرفه ای برای آموزش بروید.

 

خرداد (برج جوزا)

امروز صبح بسیار هیجان زده هستید. راهی برای جشن گرفتن به همراه خانواده و دوستان پیدا میکنید و افراد جدیدی وارد زندگیتان می شوند. با افراد جدید دوستی کنید و در محل کار ارتباطات جدید پیدا کنید. امروز به همسرتان عشق بورزید.

 

تیر (برج سرطان)

امروز روز خوبی است که با همسرتان گفت وگویی داشته باشید. از جرو بحث پرهیز کنید و از آنچه دارید، با هم لذت برید. چیزهایی در زندگیتان بوجود خواهد آمد که جدید و هیجان انگیز بوده، و همچنین فرصت این را پیدا خواهید کرد که به کسی کمک کنید. مواظب باشید که امروز در مقابل همه افرادی که در زندگیتان هستند صبور بوده و به آنها عشق بورزید.

 

مرداد (برج اسد)

امروز یک روز غیر منتظره و بدور ازکار و مدرسی برایتان خواهد بود. امروز بعنوان یکی از فوق العاده ترین روزهای سال شناخته می شود. همه جا پر از جشن و سرور است و به خودتان بستگی دارد که به زندگی چسبیده و با جریان آن همگام شوید. امروز فرصت آنرا خواهید داشت تا از آنچه که دارید استفاده کنید.

 

شهریور (برج سنبله)

بخاطر این زمین بزرگی که روی آن زندگی می کنید و تمام آنچه که امسال تاکنون بدست آورده اید شکرگذار باشید. مثبت اندیش باشید و چشمانتان را بروی آن چیزهایی که برایتان الهام بخشند باز کنید. در این هوای گرم، سلامتی چیز خوبی است.

 

مهر (برج میزان)

امروز برای تمیزکردن محیطمان ایده های نو و خارق العاده ای دارید. اما با این حال از ایده هایی استفاده کنید که کمی عجیب و غریب ترند! نیاز به این دارید که از شریک عشقیتان درخواست کمک کرده و از او به خوبی محافظت کنید. امروز را حتما شاد باشید.

 

آبان (برج عقرب)

تغییری در راه است و شما تقریبا می توانید آنرا لمس و احساس کنید. مراقب باشید که خود را برای اختلالاتی که در برنامه ی نرمالتان رخ می دهد آماده کنید.برخی ازین تغییرات اوضاع را بهتر می کنند و بعضی از آنها صرفا تغییر هستند و نه چیز دیگری! زنده بودن نعمت بزرگی است!

 

آذر (برج قوس)

به گشتن دنبال فرصت های تحصیلی ادامه دهید. مدرسه یک ماه دیگر آغاز می شود و اگر بتوانید دانش خود را افزایش دهید، می تواند شما را هم در کار و هم در زندگی شخصی کمک کند. به کار کردن با همین کیفیت ادامه دهید. شما توانایی این را دارید که شرکت را به تکان درآورید!

 

دی (برج جدی)

امروز ریسک پذیر باشید. اما اطمینان حاصل کنید که می توانید از این ریسک ها جان سالم بدر برید. به افراد دورو برتان گوش فرا دهید و ایده ها را بنویسید. ایده ها و گفته های دیگران را بکار بگیرید. امروز تصمیم درستی میگیرید. از روز سیزدهم لذت ببرید و امروز خیلی دنیا را تجزیه و تحلیل نکنید.

 

بهمن (برج دلو)

پول درآوردن سخت است، ولی اگر چول داشته باشید می توانید سرمایه گذاری کوچکی انجام دهید. محتاط باشید و بسته ی سرمایه گذاری را از تمام جهات نگاه کنید. با صحبت کردن با یک مشاور مطمئن شوید که دارید کار درستی انجام می دهید. بگذارید خانواده تان بدانند که چه در سر دارید.

 

اسفند (برج حوت)

ذهن و روان خود را امروز باز نگه دارید. امشب با یک روحیه ی خوب و ذهن باز به تماشای آتش بازی و جشن بشینید. تفکرات خود را به باد بسپارید و بگذارید راهش را بسمت کسی که به او عشق می ورزید پیدا کند. درمورد آنچه که می توانید انجام دهید صادق باشید.

فال روز چهارشنبه 12 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 32 چهارشنبه 12 تير 1392 نظرات ()

فروردین (برج حمل)

مسافرت با خانواده در تعطیلات چیزی است که مدت هاست برای آن برنامه ریزی کرده اید. اما با این وجود، ممکن است که در برنامه های تعطیلاتتان وقفه ایجاد شود. نمی توانید در هتلی که می خواستید اقامت کنید اتاق رزرو کنید، و امروز در منطقه ی شما هوا بارانی خواهد بود. به خانه بروید، چادر مسافرتی را برداشته و به جایی برای اردو زدن بروید.

 

اردیبهشت (برج ثور)

امروز باز هم در رابطه تان احساس فاصله و جدایی می کنید. عشق قدیمی خود را بیابید و با او حرف بزنید تا بتوانید باز هم ادامه دهید. قلبتان هنوز جای درست خود را نیافته و ذهنتان سعی در کنترل احساساتتان دارد. دست از کله شقی بردارید وامشب با یک جریان رومانتیک همراه شوید.

 

خرداد (برج جوزا)

وقتی ناامید هستید در خواست کمک کنید! خانوادتان در نزدیکی شما زندگی میکنند و هر لحظه که متوجه شدند به کمک شما می آیند. مجبور نیستید که پروژه هایی را قبول کنید که بیش از حد برایتان سنگین هستند. فقط از دیگران درخواست کمک کنید!

 

تیر (برج سرطان)

امروز، عدم توافق با اطرافیانتان باعث می شود که از نظر احساسی بسیار احساس انزوا کنید. بوسیله افرادی که به شما پیشنهاد کمک میکنند، تمام مشکلاتتان برطرف خواهد شد. فقط آرام باشید، هیچ چیز آنقدر که بنظر می رسد بد نیست.

 

مرداد (برج اسد)

کار و مدرسه هنوز هم برایتان عالی هستند. باید فراموش نکنید که کی هستید و برای آموخته های گذشته تان ارزش قایل شوید. اصلا خوب نیست که کاملا بدسیرت، کله شق و خسیس باسید و همه چیز را برای خودتان نگه دارید.این باعث ایجاد آسیب می شود.

 

شهریور (برج سنبله)

امروز بهترین روزی نیست که خواهید داشت! کاسه تان پر از وظایف مختلف است و باید همه آنها را انجام دهید. می خواهید اداره را ترک و به خرید بروید. اگر می توانید قهوه درست کنید، همین الان برای خود مقداری قهوه بجوشانید.این به شما کمک خواهد کرد.

 

مهر (برج میزان)

در مواجهه با روزهای سخت آرامش و خونسردی بسیاری دارید. در مورد آنچه که در زندگیتان می گذرد بطور منطقی فکر کنید و سعی کنید نگران آنچه که پشت پرده اتفاق می افتد نباشید. سعی کنید امروز برای خود یک چیز شادی آفرین پیدا کنید.

 

آبان (برج عقرب)

فقط می خواهید بیرون رفته و برای خود چیزی بخرید. خرید یک ماشین جدید در حد توان شما نیست. از کسی مسن تر و عاقل تر از خود نصیحت بخواهید.

 

آذر (برج قوس)

مجبور نیستید که امروز را تنها باشید و راه خود را در دنیا پیدا کنید. اگر فقط از آنها درخواست کنید، مردم به شما کمک فراوانی خواهند کرد. این سد غرور را از سر راه خود بردارید و بگذارید دیگران برای کمک در کنارتان باشند. سعی کنید از روابط، خانه و خانواده تان لذت ببرید. همچنین ممکن است که امروز یک دوست جدید در سر کار پیدا کنید که خوشحال می شود در راهتان به شما کمک کند.

 

دی (برج جدی)

آرزو می کنید که هیجان و عشق بیشتری در زندگی تان داشتید. امروز روز بسیار خوبی است که بدنبال آغوشی باشید که ممکن است به چیزی بیش از آن منجر شود. فراموش نکنید که با شفقت و خوش مشرب باشید. این بسیار کمک خواهد کرد.

 

بهمن (برج دلو)

همیشه در برخورد و سخن گفتن با دیگران بسیار خوب عمل کرده اید و باید این خصلت خود را حفظ کنید. به افرادی لازم است  اطلاعات بدهید و به آنهایی که از اطلاعات به نحوی زیان آور استفاده میکنند، هیچ اطلاعاتی ندهید. مهم است که امروز خود را شاد نگه دارید.

 

اسفند (برج حوت)

امروز را با کل وجودتان گوش فرا دهید. به کلماتی که دیگران ادا می کنند به خوبی توجه کنید. بدنبال علایم کوچک زبان بدن باشید که به چیزهایی غیر از آنچه که می شنوید اشاره می کنند. از حس ششمتان استفاده کنید.

فال روز سه شنبه 11 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 34 سه شنبه 11 تير 1392 نظرات ()

فروردین (برج حمل)

امروز تمام اسناد مورد نیاز برای مسافرت را آماده کنید. احتمالا در تعطیلات برای یک مسافرت خارج از کشور به همراه خانواده به پاسپورتتان نیاز خواهید داشت. ممکن است به کانادا یا مکزیک یا چنین جایی بروید. در هر صورت به پاسپورت نیاز خواهید داشت. آن را فراموش نکنید.

 

اردیبهشت (برج ثور)

دوباره به مشکلات مالی برخورده اید. احتمالا ماه گذشته به خوبی هزینه های خود را بودجه بندی نکرده اید و یا چند هزینه اضافی کوچکی که با خانواده دارید برایتان مشکل ساز شده است. یک شغل پاره وقت پیدا کنید و یا اینکه از دوست نزدیکتان در خواست کمک کنید. بودجه بندی کردن، استفاده از کوپن های مختلف و در گیر مسایل مالی بودن میتواند کمکتان کند.

 

خرداد (برج جوزا)

امروز سخت کار کنید تا پروژه های بیشتری عایدتان شود. ممکن است بنظر برسد که شما برای کار کردن گدایی میکنید، و به طریقی این حقیقت هم دارد! باید شغل خود را با حداکثر سرعت ممکن انجام داده و کارفرمای خود را راضی نگه دارید. حتما امروز را به سختی و با جدیت تمام کار کنید.

 

تیر (برج سرطان)

آیا فکر میکنید که امروز در طالع شما عشق وجود دارد؟ اگر به یک رابطه متعهد هستید، باید دوباره درباره ی اینکه چطور دارید معشوقه ی خود را نادیده میگیرید و قدرش را نمی دانید تجدید نظر کنید! اگر طالب عشق هستید، فقط آن را در یک دوستی می یابید. انقدر مصرانه بدنبال آن نباشید، بگذارید عشق خودش به سراقتان بیاید.

 

مرداد (برج اسد)

امروز برای دیگران هیچ وقتی ندارید. مسایل مربوط به کار، خانه، محیط، قرارهای ملاقات و جامعه همگی انباشته شده اند. احساس میکنید مغلوب این همه فشار شده اید. هر بار فقط یک مسولیت یا پروژه را قبول کنید و با حداکثر توانایی خود آن را به اتمام برسانید.

 

شهریور (برج سنبله)

به سر کار بروید و سر خود را پایین نگه دارید. به مدرسه رفته و به استادان خود گوش دهید. از صحبت کردن با دیگران در مورد اینکه در تجارت چه میگذرد پرهیز کنید. امروز را بی خیال شایعات بی اساس شوید. بهتر است ناهار را تنهایی و یا به همراه یک کتاب خوب صرف کنید.

 

مهر (برج میزان)

اگر از دستورالعملهای موجود در دفترچه ی راهنما استفاده کنید موفق میشوید! در محل کارتان تغییراتی رخ خواهد داد، ولی نگران نباشید این تغییرات خوشایند خواهند بود. به همکاران خود لبخند بزنید و خوش برخورد باشید، پرخاشجو بودن عاقبت خوشی ندارد.

 

آبان (برج عقرب)

امروز به سختی کار کنید تا محبوبیتی که حس می کنید لیاقتش را دارید بدست آورید. برای ارائه سخنرانی های کاری تمرین کنید و مطمئن شوید می توانید با قاطعیت و فراست سخن بگویید. امروز را به دیگران سخت نگیرید. بهتر است امروز صبح به جای قهوه، یک لیوان آب پرتقال بنوشید.

 

آذر (برج قوس)

با خواندن چیزهایی مثل تابلو اعلانات شرکت، و اطلاعات محصولات ذهن خود را تقویت کنید. به نظر خسته کننده می آید؟ بله، اما نیازمند این هستید که همیشه ازاین جور اطلاعات داشته باشید. امروز همکارانتان در مور فرایندهای خاصی از شما سوال می پرسند و شما باید همه چیز را بدانید!

 

دی (برج جدی)

امروز دیگر برای خود اصول اخلاقی و سلایقتان را تعریف کنید. بگذارید مردم بدانند که شما عمیقا فردی معنوی هستید و رفتارهای زننده و بد را تحمل نمی کنید. با این حال در این مورد کمی صبور و مهربان باشید. نمی خواهید که از همکارانتان برای خود دشمن بسازید!

 

بهمن (برج دلو)

واژه های امروز برای شما خوش مشربی و خوشحالی هستند. تمام دوستان صمیمیتان در کنارتان هستند و نیاز به این دارید که در مورد وقایع گذشته با آنها حرف بزنید. این کمک خواهد کرد که بفهمید در زندگیتان چه می گذرد. امروز را شاد و خوش بین بگذرانید. ناهار را با دوستانتان میل کنید و در مورد اتفاقات با مزه حرف بزنید.

 

اسفند (برج حوت)

به موزیک ملایم گوش بدهید. قدری تفکر کنید. با مشاور خود در مورد ایده ها و نظراتتان بحث کنید و سعی کنید که به زندگی مراجع خود تعادل را برگردانید. خلاق باشید و ایده هایتان را روی کاغذ بنویسید.

فال روز دوشنبه 10 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 28 دوشنبه 10 تير 1392 نظرات ()

فروردین:

بهرام سیاره بخت شما امروز می تواند شما را به مكانهایی ببرد كه از نظر احساسی مكانهایی مطبوع برای شما هستند، برای اینكه شما می دانید كه زمان خیلی سریع می گذرد. امروز مدت زمان خیلی زیادی بهرام با برج اسد روبرو می شود و قرار است هرچیزی كه باعث یادآوری تجربه های ناخوشایند در شما می شود را ازتان دور نگه دارد. فقط به یاد داشته باشید كه اگر زیاد به خودتان سخت بگیرید نیتهای پاك شما نتیجه ای معكوس می دهند، بنابراین اگر كسی از شما دلجویی كرد سعی كنید كه با او ملایم تر رفتار كنید.

 

اردیبهشت:

امروز زمانی كه مسائل خانوادگی باعث می شود در موقعیتی استرس زا قرار بگیرید قوه تشخیص شما می تواند مفید واقع شود. خوشبختانه شما حالا می توانید برای این مشكلی كه مدتها باعث ناراحتی شما شده است راه حلی بیابید. اما زمانی كه شما تشخیص دادید زمان با سرعت در حال گذر است و نباید برنامه های خود را به تعویق بیندازید، این بحرانها كمتر و كمتر می شوند.

 

خرداد:

شما امروز مجبور هستید كه با فردی قدرتمند مخالفت كنید، حتی اگر فكر كردن به آن هم آزارتان بدهد باید اینكار را بكنید. خوشبختانه بار اولی كه با او وارد مذاكره بشوید، نسبت به آنچه كه فكر می كردید ملایم تر خواهد شد. بزرگترین توانایی شما زرنگی معنوی شماست، بنابراین در برابر این تنش زیاد انعطاف ناپذیر نباشید. اگر شما انعطاف پذیر باقی بمانید و بخواهید از یك مشكل چیزی بیاموزید، درعوض به احتمال زیاد به چیزهایی كه نیاز دارید خواهید رسید.

 

تیر:

مسائلی كه برای شما ارزشمند هستند با آنهایی كه برای یك گروه ارزشمند هستند به طور عجیبی به هم وابسته اند، حتی اگر در نظر اول جدا از هم به نظر برسند. ممكن است امروز شما بیشتر به خودتان اطمینان داشته باشید، برای اینكه شما می توانید قدرت احساسات خود را درك كنید. اگر توانایی های شما سیر نزولی پیدا كرده از اینكه از دیگران درخواست كمك كنید هراس نداشته باشید. طبیعتاً مسئولین شما در محل كار نیاز دارند كه به درخواست شما اهمیت بدهند، و اگر این اتفاق بیفتد از نظر مالی هم وضع بهتری پیدا خواهید كرد.

 

مرداد:

شما احساس می كنید كه در باغی سحرآمیز با شكوفه های زیبا قرار گرفته اید، برای اینكه امروز بهرام قبل از اینكه نشانه شما را ترك كند با پلوتو روبرو شده است. اگر درگیر یك پروژه خلاقانه یا یك موضوع عاطفی شده اید، تا زمانی كه تلاش كنید به نحو احسن خودتان را مطرح كنید، می توانید خیلی بیشتر پیشرفت كنید. مادامی كه شما از رویاهایتان فاصله نگرفته اید و سعی می كنید كه به آنها جنبه واقعیت ببخشید، روزی خاطره انگیز خواهید داشت.

 

شهریور:

شما قصد دارید آشفتگی های خود را كاهش دهید، بنابراین می توانید به طور كامل بر روی چیزهایی كه نیاز دارید و می خواهید امروز اتفاق بیفتد تمركز كنید. اما وقتی حس كنكاوی شما تحریك شود، موضوع پیچده تر می شود. برایتان سخت است كه اطلاعاتی را كه در اطرافتان وجود دارد را نادیده بگیرید، برای اینكه بخشی از آنها بسیار مهم هستند. از طرف دیگر اطلاعات بیشتر داشتن احتمالاً باعث می شود كه طرز فكرتان تغییر كند. الان شما خودتان می دانید كه چه كاری باید انجام دهید، پس همان كار را انجام دهید.

 

مهر:

در حال حاضر شما نسبت به برنامه های جدیدتان احساس بهتری دارید، اما اهمیت ندارد كه چقدر موفق بوده اید، در ذهن شما موضوعی وجود دارد كه هنوز شما را ناراحت می كند. امروز شما باید فعالیتهای خود را محدود بكنید، به خصوص اگر نمی توانید از فكر كردن به گذشته آزاد شوید. به جای اینكه از گذشته خود فرار كنید، به بررسی كردن آن بپردازید. یك بار كه ما بتوانید در تاریكی ضمیر ناخودآگاه خود راهتان را پیدا كنید، بنابراین بیشتر از منفی بافی دوری خواهید كرد.

 

آبان:

عصبانیت غیر منتظره شما كمی تحلیل رفته و تبدیل به رنجشی شده است كه دیگر بیشتر از این ادامه نخواهد داشت. امروز بهرام و پلوتو می توانند احساسات شما را تحریك كنند. خوشبختانه فعالیت كردن طبق اهدافتان نسبت به قبل برایتان راحت تر شده است. دنبال كردن غرایز خود اكنون بهترین سلاح در مقابل نگرش های منفی می باشد. انتخاب راه طولانی مطمئناً بهترین گزینه شماست.

 

آذر:

شما امروز رفتاری شاد و پر نشاط ندارید، برای اینكه به دنبال یپدا كردن راهی برای بازگو كردن احساسات غیر معمول خود هستید. اما عدم تمایل شما برای اقرار كردن به جنبه های بی تكلف ذاتتان باعث می شود از شخصی كه به نظر می رسد زیاد جدی رفتار نمی كند، عصبانی شوید. سعی نكید كه افراد دیگر را تغییر دهید؛ در عوض توجهتان را بر روی احساسات خود متمركز كرده و سعی كنید كه بر روی رفتارتان كار كنید تا تبدیل به رفتاری مثبت بشود.

 

دی:

ممكن ست كه شما از افرادی كه زیادی با شما مهربان هستند خسته شده باشید، برای اینكه فكر می كنید رفتار آنها نشانه ضعفشان است. به فكر اثبات كردن تواناییهایتان نباشید. درسی كه از این موضوع می توانید بگیرید این است كه می توانید توانایی هایتان را بیشتر كرده و بیشتر هم نتیجه بگیرید، درحالیكه انعطاف پذیر بودن كمكتان می كند كه روز بهتری داشته باشید.

 

بهمن:

وقتی كه شما احساس می كنید خلاق بودن و شاد بودن باعث می شود شما سازنده تر باشید، دوباره نیروی تازه ای می گیرید. اما نگرش های بی تكلف شما می تواند فریبتان دهد. اگرچه شما با مهارت خاص خود می توانید پرخاشگری فرد دیگری را به آرامش تبدیل كنید،  همچنین برای قبول كردن یك شغل جدی نیز آمادگی كامل دارید. برای اینكه بتوانید شرایط مناسبی را فراهم كنید، از توانایی تان بهره بگیرید تا بتوانید بین شرایط خیلی جدی و موقعیتهای شاد و بی تكلف تعادل ایجاد كنید.

 

اسفند:

ممكن است شما فكر كنید كه در روزهای آینده یكی از اطرافیان شما می تواند برایتان مشكلی ایجاد كند. تلاش برای جلوگیری كردن از پیشروی این مشكل می تواند سازنده باشد، اما نباید سعی كنید كه مانع بیان كردن ترسها و خشمهای طبیعی بشوید. اگر شما واقعاً می خواهید این مشكل حل شود باید به دیگران هم اجازه بدهید كه در مورد خود صحبت كنند، آن وقت قادر خواهید بود كه با فكری باز تصمیم بگیرید.

فال روز یکشنبه 9 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 29 یکشنبه 09 تير 1392 نظرات ()

فروردین:

اعتماد به نفس داشتن ویژگی خیلی خوبی است، ولی بدین معنی نیست كه شما به خاطر اینكه می دانید حتماً برنده خواهید شد، مسابقه ای را راه بیندازید. اگر شما خسته شده اید و این بی حوصلگی را می خواهید با دردسر درست كردن پر كنید، راه تخلیه بهتری برای توانایی هایتان پیدا كنید. با ناامید كردن یك نفر دیگر خودتان را سرگرم نكنید.

 

اردیبهشت:

ممكن است شما دوست داشته باشید كه رویه خود را تغییر داده و از زندگی تان لذت ببرید، اما به نظر می رسد دیگران نسبت به شما تصور دیگری در ذهن دارند. اگرچه شما باید سعی كنید كه با توجه به برنامه هایتان پیش بروید، اما اگر به نقطه ای رسیدید كه فكر كردید نباید تا اینجا پیش روی می كردید نگرانی به خود راه ندهید. فقط چند نفس عمیق كشیده و مرزهایی را كه برای خودتان تعیین كرده اید را به دیگران نیز بگویید تا از راهی كه شما برگزیده اید متعجب نشوند.

 

خرداد:

شما فكر می كنید كه یك نفر عمداً می خواهد در خفا به شما استرس وارد كند و این موضوع خوشایند شما نیست. به جای اینكه سعی كنید اتفاقاتی را كه در خفا پیش آمده به دیگران بگویید، فقط با دیگران روراست باشید و به مشغله های شغلی خودتان بپردازید. اگر شما سعی كنید با كسی كه شما را فریب داده است متقابلاً رفتار كنید مطمئناً برنده نخواهید شد.

 

تیر:

شما امروز در زمان حال زندگی نمی كنید. درعوض در حال برنامه ریزی و رویاپردازی كردن برای فعالیتهای مربوط به آینده خود هستید. اما این برنامه ریزی ها در مورد توهمات غیرواقعی نیست؛ حتی اگر استراتژی شما همیشه این گونه نبوده باشد، ولی یكی از ویژگی های شما این بوده كه دوست داشتید آینده را برای خودتان ملموس كنید. با تجسم كردن چیزهایی كه می خواهید بهشان برسید، می توانید اموری را در حال حاضر غیرممكن به نظر می رسند را در آینده به واقعیت تبدیل كنید.

 

مرداد:

دوستان و اعضای خانواده تان امروز از شما می خواهند كه آنها را راهنمایی كنید. درعوض ماه در برج ثور قرار گرفته و به شما پیشنهاد می شود كه به استراحت كردن و بازسازی نیروهایتان بپردازید. شما امروز می توانید برای دیگران نمونه بارز شخصی باشید كه فقط هركاری را كه نسبت بهش احساس خوبی دارد انجام می دهد، حالا چه این كار تماشا كردن تلویزیون باشد، چه شنا كردن در استخر و یا پیاده روی كردن در هوای آزاد، نوع فعالیت زیاد مهم نیست.

 

شهریور:

شما امروز می توانید فرصت خیلی خوبی برای استراحت كردن داشته باشید. در حال حاضر آسان تر گرفتن زندگی باعث می شود شما احساس خوبی داشته باشید. اما در حالی كه ماه در پنجمین خانه شما خودش را با ژوپیتر سازگار می كند همچنین شما را تشویق می كند كه به كار كردن ادامه بدهید. مادامی كه شما نتوانسته اید از وقتتان برای استراحت كردن استفاده كنید نخواهید توانست از زندگی تان لذت ببرید.

 

مهر:

امروز شما در بین خانواده و دوستانتان جنجالی به پا كرده اید برای اینكه می خواهید كه آنها بدانند كه شما در مورد یك مسأله خاص چه احساسی دارید. اگرچه ممكن است شما امروز نسبت به همیشه خودرأی تر باشید، ولی عاقلانه تر است كه تفكراتتان را با دیگران در میان نگذارید. اگر شما می خواهید ایده هایتان را به مرحله اجرا بگذارید، اگر آنها را خیلی زود و سریع برای دیگران افشا كنید به نتیجه نخواهید رسید.

 

آبان:

شما دوست دارید امروز را طوری بگذرانید كه انگار هیچ برنامه و نقشه از پیش تعیین شده ای نداشته اید. حتی اگر این جریان یك روش غیرمعمولی و بی قاعده برای شما باشد، ولی اكنون اگر خودتان را به این جریان بسپارید لذت بردن از زندگی خیلی آسان می شود. محكم و ثابت قدم باشید، ولی نباید دیگران را به خاطر كارهایتان سرزنش كنید. درضمن با دیگران مهربان باشید، به خصوص وقتی كه یك نفر تصمیم دارد با شما ارتباط برقرار كند.

 

آذر:

شما امروز از برنامه هایتان عقب افتاده اید و اگر خیلی زود شروع به كار نكنید، فرصتهای زیادی را از دست خواهید داد. اگر برای كاری تحت فشار قرار بگیرید شاید به شما انگیزه بدهد كه با هیجان بیتشری كار كنید. چه این كار را بكنید چه نكنید مجبور خواهید بود شرایط سختی كه در حال حاضر به وجود آمده را تحمل كنید. اما واقعاً مهم نیست كه شما چه كاری انجام می دهید و اینكه چقدر آن را ادامه می دهید، بلكه آن چیزی كه اهمیت دارد این است كه بتوانید تعهداتی را كه به دیگران داده اید را عملی كنید.

 

دی:

دو جمله «عجله نكنید» و « نگران نباشید» امروز می تواند دو پند مناسب برای شما باشد. هر چیزی به وقت خودش اتفاق خواهد افتاد و نیازی نیست كه شما سعی و تلاش اضافی بكنید. عجیب اینكه شما در حال حاضر نمی خواهید این واقعیت را قبول كنید، ولی این انكار كردن ها زیاد ادامه نخواهد داشت. به جای اینكه به دنبال راههایی باشید كه به امكاناتی كه دارید در آینده توسعه بدهید، سعی كنید از چیزهایی كه در اختیار دارید هم اكنون لذت ببرید.

 

بهمن:

ممكن است امروز با یكی از اعضای خانواده تان جر و بحث داشته باشید. كاملاً واضح است كه این مشكل مربوط به شما نیست، برای اینكه دوست داشته اید كه از مجادله ها دوری كنید. حتی اگر با صحبت كردن هم توانستید این مشكل را حل كنید، اما شما در این آزمایش می فهمید كه شما در شرایط جدی و مهم عدم توانایی خود را به دیگران ربط می دهید. تمرین كردن انعطاف پذیری باعث می شود كه دیگران بیشتر با شما احساس راحتی كنند.

 

اسفند:

به نظر می رسد كه اتفاقاتی بر خلاف میل شما رخ داده است. یكی از طرافیان شما تغییر كرده است، او روش جدیدی را در پیش گرفته است و با وجود اینكه این رویه شما را نگران كرده است ولی باز هم به كار خود ادامه می دهد. از امكانات و نفوذ خود استفاده كنید تا امور را تحت كنترل خود درآورید. به جای اینكه ذهنتان را درگیر موضوعات بی اهمیت كنید و انرژی خودتان را هدر دهید، آن را برای آخر هفته و مواقعی كه بهش نیاز داشتید ذخیره كنید.

فال روز شنبه 8 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 26 شنبه 08 تير 1392 نظرات ()

فروردين:

در حالیکه شما با شرایط آشفته ی حاضر خود را وفق داده اید، همه چیز در حال عوض شدن است. شما امروز در محیطی آرام تر و ساکت تر قرار دارید. به جای فعالیت کردن ، امروز را کاملا ً به استراحت اختصاص داده و اصلاً هیچ کاری انجام ندهید. ممکن است کمی احساس بی حوصلگی کنید، اما شما در حال حاضر واقعاً به استراحت کردن نیاز دارید.

 

اردیبهشت:

شما امروز کاملاً احساس راحتی می کنید،برای اینکه ماه در نشانه شما قرار گرفته است. با آغوش باز پذیرای خوشی ها باشید، شما می توانید به درستی از آنها استفاده کنید.اما فکر نکنید که تمام روز را باید استراحت کنید. فعالیت های آرامش بخش مثل رفتن به پیک نیک و طبیعت بیشتر از گوشه ای نشستن و کار نکردن به شما انرژی می دهد.

 

خرداد:

باوجود اینکه شما هنوز در حال رقابت کردن هستید و با سرعت به جلو پیشروی می کنید، در پیرامون شما همه چیز روال آرامی را طی می کند، و این موضوع کمی شما را عصبانی می کند. این سخن به این معنی نیست که شما نمی توانید از یک محیط آرام لذت ببرید؛ بلکه به معنی این است که شما دوست دارید با کسانی که روابط متقابل دارید روزتان را سپری کنید. اگر احساس می کنید که نیاز به تحرک و هیجان دارید پس این کار را بکنید، اما در عین حال باید از آرامش و سکون نیز لذت ببرید.

 

تیر:

با وجود اینکه شما می خواهید مهمان ای را که برای شام در خانه تان تدارک دیده اید را کنسل کنید،و یا به خاطر کارهایی که دارید در خانه بمانید، ولی پیگیری کردن برنامه های اجتماعی شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زمانی که شما فرصت استفاده کردن از لحظه های لذت بخش را دارید، فراموش نکنید که برای فعالیتهایتان برنامه ریزی کنید.

 

مرداد:

شما امروز گزینه های زیادی برای انتخاب کردن ندارید، برای اینکه دیگران به شما تکیه کرده اند و شما باید تعهداتی که به دیگران داده اید را عملی کنید. با وجود اینکه شما از تحت فشار قرار گرفتن ناراحت می شوید، همه چیز طبق انتظار شما پیش نمی رود. در حالی که خودتان را برای تغییرهای بزرگ آماده می کنید، فکر نکنید که در آینده همه چیز عالی خواهد شد.

 

شهریور:

شما آخر هفته را با آرامش سپری کرده اید. با وجود اینکه بعداً در طول روز کمی دچار تضاد خواهید شد، ولی قادر خواهید بود بین چیزهایی که دارید و چیزهایی که می خواهید داشته باشید تعادل ایجاد کنید. حتی اگر شما از چیزهایی که دارید راضی هستید، الان نباید از کار کردن بیشتر هراس داشته باشید. درحالی که تلاش مضاعف باعث می شود شما زودتر به نتیجه برسید.

 

مهر:

امروز اتفاقات جدیدی افتاده است و تصمیم گیری درست برایتان مشکل شده است. شما همان طوری که قبلاً انتظار داشته اید، تعطیلات آخر هفته هفته خوب و آرامی داشته اید. اما الان دست ندارید وظایفی که به شما محول شده است را انجام دهید. شما زمانی به فکر شاد کردن دیگران می افتید، که آنها به خاطر از منافع خود گذشته و شما را خوشحال کرده باشند.

 

آبان:

ممکن است شما متوجه این نشوید که با مانع و مخالفت روبرو شده اید، اما وقتی در نیمه راه با فردی سرسخت بر خوردید واقعاً این حس به شما دست می دهد. به جای اینکه دیگران را متقاعد کنید که عملکردشان اشتباه بوده است، سعی کنید که این مشکل را با روشی درست حل کنید. باید تا موقعی که توانایی پیدا کنید یک موضوع را از جنبه های مختلف بررسی کنید، رویش کار کنید، حتی اگر نتوانستید با روش خود عمل کنید حداقل با افرادی که دچار مشکل شده اند یبشتر همدردی خواهید کرد.

 

آذر:

شما امروز کارهای خسته کننده ای برای انجام دادن که نمی توانید از زیر بار آنها شانه خالی کنید. بنابراین باید به زودی کارهایتان را شروع کرده و تا جایی که امکان دارد آنها را زود به اتمام برسانید. به جای اینکه با نقشه کشیدن برای فرار کردن از زیر بار وظایفتان عصبانیت فرد دیگری را تحریک کنید، از قوه تخیل خود استفاده کنید تا راهی را بیابید که به واسطه آن بتوانید به هدفهایتان برسید. در این صورت وقتی که تحت فشار قرار گرفتید قادر خواهید بود از موقعیت جدیدی که اتخاذ کرده اید بیشتر لذت ببرید.

 

دی:

امروز که ماه به سمت سیاره بخت شما یعنی ونوس متمایل شده است برای شما هم فوایدی دارد. ولی نباید سعی کنید که همه کارها را در مدت زمان کوتاهی به اتمام برسانید. شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید و در عوض بهتر است که ابتدا به آرامی کارهایتان را شروع کنید و انرژی تان را برای آخر کار ذخیره کنید. شما در پایان روز وظایفتان را به طور کامل تمام خواهید کرد و احساس بهتری خواهید داشت.

 

بهمن:

ممکن است که شما در طول روز بدون دلیل خاصی احساس اضطراب و نگرانی داشته باشید. مطمئن باشید که احساسات خود را با منطق و برهان تفسیر کرده اید، اما پیدا کردن دلیل منفی بافی خود اهمیت بیشتری دارد. درست عمل کردن از شاد بودن مهم تر است، اما قدرت و توانایی ای که باعث می شود روزتان تبدیل به روزی پر از انرژی های مثبت بشود به واسطه خود شما حاصل می شود.

 

اسفند:

اگر شما در طول روز آزادانه به خیال پردازی کردن در محیطی آرام بپردازید، ممکن است بعداً کمی احساس نگرانی داشته باشید. با وجود این زیر ساخت مسئولیتها و قرارهایتان باعث می شود که شما احساس جدیت بکنید، برای اینکه شما قصد ندارید که انرژی تان را با فکر کردن در مورد کارهایی که باید در آینده انجام دهید تلف کنید. با مسائل بدیهی و غیر قابل اجتناب مقابله نکنید. فقط طبق یک برنامه از پیش مشخص شده به جلو بروید و تا جایی که می توانید از زندگی لذت ببرید.

فال روز جمعه 7 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 26 جمعه 07 تير 1392 نظرات ()

فروردین:

در حالی كه شما با روشی خلاقانه ابراز وجود می كنید، احساسات شما نیز در سرتاسر روز قدرتمند می شوند. خوشبختانه خود آگاهی شما باعث می شود در تحقیقاتی كه به طور مستقل انجام می دهید بیشتر تجربی كار كنید. این را هم در نظر داشته باشید كه ممكن است خیلی دیر به خواسته هایتان برسید و در این دوره باعث به هم ریختن برنامه هایی كه تا كنون رهبری كرده اید بشوید.

 

اردیبهشت:

شاید شما دلتان می خواسته كه آخر هفته تعطیلات بیشتری داشته باشید، اما شما باید صبر داشته باشید وگرنه یك روز خوب را به طور كامل خراب خواهید كرد. به جای صحبت كردن در مورد اتفاقات بدی كه افتاده است، عصبانیت خود را به عملكردی صحیح تبدیل كنید. به كارهایی كه می توانید برای بهتر كردن زندگی تان انجام دهید فقط فكر نكنید، بلكه این كارها را همین الان انجام دهید. اگر شما از نارضایتی خودتان نكته مثبتی را بیاموزید، قادر خواهید بود كه در روزهای بعدی بیشتر لذت ببرید.

 

خرداد:

شما امرو تقریباً برای تفریح كردن وشاد بودن آامدگی دارید، امما اشتیاق شما برای تفریح می تواند منجر به شیطنت و آزاد و اذیت شود. روش راحت و فریبنده شما باعث می شود كه شما از یك ملاقات كوچك بی اهمیت به مهمانی های آخر هفته كشیده شود. اگرچه مهمانی رفتن لذت بخش است اما به شما توصیه نمی شود كه این كار را بكنید. به جلوحركت كرده و هیمشه خودتان باشبد، امام یك سیر محدویتهای قرار دادی برای خود در نظر گرفته و از آنها پارا فراتر نگذارید.

 

تیر:

شما این روزها اعتماد به نفس زیادی یپد كرده اید و این موضوع همان قدر كه می تواند خوب باشد می تواند شما به دردسر نیز بیندازد. طبیعتاً یكی از بزرگترین تواناییهای شما این است كه می توانید قبل از دست به عمل زدن تا رسیدن به موقعیت درست صبر كنید. باوجود اینكه صبركردن و تأمل می تواند جلوی بعضی از كارهای اشتباه را بگیرد، همچنین می تواند باعث شود شما بعضی از فرصتهای خیلی خوب را از دست بدهید. ولی امروز اینگونه نیست. شما وسوسه شده اید كه كاری جدید را شروع كنید وخیلی سریع آن را تمام كنید. فرامش نكنید كه كمی احتیاط هم شرط عقل خواهد بود.

 

مرداد:

شما بسیار به سفر كردن علاقه پیدا كرده اید و دوست دارید یا به كوهستان و یا به جزیره ای كوچك بروید. هیچ چیزی اكنون نمی تواند شما را از تصمیمتان منصرف كند. تنها مشكلی كه وجود دارد این است كه شما اگر رویاهایی خود را مطرح كنید ممكن است بیشتر از قبل برای انجام این كار وسوسه شوید. اما این كار غیر ممكن نیست، بنابراین تا موقعی كه مطمئن نشده اید هر چیزی كه برای این مسافرت لازم است را تهیه نكرده اید، برای تبدیل كردن این ایده به واقعیت و رفتن به مسافرت اقدام نكنید.

 

شهریور:

شما امروز نمی توانید آن كارهایی كه می دانید باید انجام دهید و آن كارهایی كه نمی دانید باید انجام بدهید را از هم تشخیص بدهید.  حسی به شما می گوید كه موقعیتی را از دست داده اید و این موضوع باعث انگیزه شما می شود كه در خفا و پنهانی شروع به كاوش و جستجو كنید. شما در حالی كه یك سری اطلاعات باارزش را كشف می كنید كه شما را به مسیر جدید هدایت می كنند، گنجینه گرانبهایی در دست خواهید داشت. اما بعد از این شما باید از قبل تمام اطلاعاتی را كه نیاز دارید داشته باشید.

 

مهر:

امروز ممكن  است یكی از دوستان یا همكارلنتان خیلی پرادعا و پرخاشگر به نظر برسد، و این موضوع داشتن یك گفتگوی مهم را سخت می سازد. شما نمی خواهید آسیب پذیری احساسی خود را در مقابل منفی بافی یك نفر دیگر آشكار كنید. اگر به نظر می رسد كه این مورد برای شما مثل افراد دیگر است پس در مقابلش حالت تدافعی نداشته باشید و دیوارهایی كه دور خود كشیده اید را خراب كنید. سعی كنید كه منشأ عصبانیت این فرد را تشخیص داده و بعد بببنید كه ادامه بحث به كجا می كشد.

 

آبان:

فقط كار كردن و تفریح نداشتن همه افراد چه زن و چه مرد را خسته می كند، پس امروز از خانه بیرون بروید و قدری تفریح كنید. البته تا موقعی كه شما كارهایتان را تمام نكرده اید این كار غیر ممكن است، اما شما اكنون در حین اینكه كار می كنید برای لحظه كوتاهی می توانید كمی هم خودتان را سرگرم كنید. تمام كارهایی كه لازم است انجام شود بیان كننده تصورات شماست و سپس باعث می شود شما روی كارهایی كه باید انجام دهید متمركز شوید بنابراین آخر هفته كاملاً برای تفریح كردن آمادگی خواهید داشت.

 

آذر:

زمانی كه شما انگیزه حركت كردن و به جلو رفتن را دارید، می خاوهید كه بر اساس نظریات خودتان دست به عمل بزنید. گاهی وقتها عاقلانه است كه كمی صبر كنید و ببینید كه بعداً چه احساسی پیدا خواهید كرد. وقتی كه شما با چنین موردی مواجه می شوید، با احتیاط شروع كردن بهترین استراتژی است. با وجود این در حال حاضر نشان دادن یك واكنش سریع پاك بودن نیت شمارا نشان می دهد، بنابراین تردید نشان ندهید.

 

دی:

وقتی كه شما می خواهید در مورد اهدافتان صحبت كنید مشكلی برایتان به وجود می آید، برای اینكه شما فهمیده اید كه جلوی احساسات خود را گرفتن لزوماً شما را به چیزهایی كه می خواهید نمی رساند. شما هنوز نمی دانید كه با موضوعی كه باعث ناراحتی شما شده است چگونه برخورد كیند. فكر كردن به این موضوع واقعاً به شما كمكی نخواهد كرد، برای اینكه فقط بیشتر شما را عصبی می كند. اصلاً مقدمه چینی لازم نیست، فقط باید در موردش صحبت كنید.

 

بهمن:

اكنون در چشمان شما برق هیجان انگیزی دیده می شود و توانایی شما در متقاعد كردن دیگران واقعاً كسانی را كه به شما نزدیكند می ترساند. اگرچه لزوماً شما عصبانی نیستید، اما كاملاً مشخص است كه شما حاضرید برای رسیدن به چیزهایی كه دوست دارید بجنگید. اگر به نظر می رسد كه دیگران به خاطر عملكردهای شما ناراحت شده اند، آنها را مطمئن كنید كه شما قصد ندارید به كسی ضرر  بزنید و شما فقط به خاطر چیزهایی كه كشف كرده اید بسیار احساساتی شده اید. سپس یك نفس عمیق كشیده و همه برنامه های خود را برایشان شرح دهید.

 

اسفند:

شما می دانید كه چیزی در حال تغییر كردن است، اما هنوز نمی توانید بگویید كه آن چیز چیست. در این میان احساسات شما خیلی خشن شده اند؛ امروز شما در موقعیت حساسی هستید، برای اینكه نمی دانید كه چگونه باید احساسات خود را ابراز كنید. به جای اینكه متكی به كلمات باشید، ضرب المثل « دو صد گفته چون نیم كردار نیست» را همیشه در خاطر داشته باشید. بعد از این هر وقت كه لازم شد می توانید مقصود خود را بیان كنید.

فال روز پنجشنبه 6 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 25 پنجشنبه 06 تير 1392 نظرات ()

فروردین:

امروز اگر شما به میزان توانایی تان توجه نكنید گرفتار مشكلی جدی خواهید شد. اصلاً مهم نیست كه چه كاری می خواهید انجام دهید؛ شما نمی توانید آن كار را انجام دهید. بنابراین یاد بگیرید كه چگونه می توانید شور و هیجانتان را نسبت به زمانی كه در اختیار دارید متعادل كنید و تصمیمی عاقلانه بگیرید.

 

اردیبهشت:

امروز برای شما روزی كاملا عمل گرایانه است، برای اینكه شما ترغیب شده اید كه به گونه ای رویاپردازی كنید كه رویاهایتان به واقعیت نزدیك باشند. این سخن به معنای این نیست كه شما نمی دانید بهترین كاری كه می توانید انجام دهید چه كاری است؛ بلكه فقط بدین معنی است كه شما فقط به دلیل اینكه معمولاً پاهایتان روی زمین قرار دارد، از اینكه بخواهید همیشه در آینده زندگی كنید خسته می شوید. حتی اگر اكنون نظر دیگران برایتان اهمیت ندارد، زمانی كه خواستار لذت و تفریح هستید مواظب باشید كه دچار آشفتگی نشوید.

 

خرداد:

اگر موضوعات اجتماعی مهم تر از كار و خانواده به نظر می رسند، دلیلش این است كه شما به عقب برگشته و دوباره اولویت های اخیرتان را ارزیابی می كنید. با وجود اینكه شما بر سر دوراهی قرار گرفته اید، نادیده گرفتن مسئولیتها به خاطر خوشی و لذت آنی كاری خطرناك است. ممكن است كه شما به سمت حاشیه بروید، اما به خاطر یك لحظه هیجان انگیز در مقابل زور و اجبار تسلیم نشوید.

 

تیر:

شما با پرورش دادن خود و دیگران تمایل دارید كه كاملاً در حرفه تان پیشرفت كنید، اما امروز صدایی از درونتان برخواسته و از شما خواسته های بزرگتری دارد. حتی اگر شما بدانید كه جسمتان لزوماً به تحرك بیشتر –اعم از روحی و فیزیكی- نیاز ندارد، باز هم احساس آشفتگی می كنید. باوجود این شما كاملاً عملكردی همراه با ریسك را بیشتر از عملكردی معمولی می پسندید. بدون اینكه خود و دیگران را به مخاطره بیندازید سعی كنید راهی كه شما را سریعاً به مقصود می رساند را بیابید.

 

مرداد:

شما می توانید برنامه خوب و بزرگی برای خودتان داشته باشید، اما باز هم لازم است كه آنها را قبل از عملی كردن متعادل كنید. این سخن بدین معنی نیست كه شما باید عامل بازدارنده ای برای خودتان باشید، بلكه معنی آن این است كه شما نمی توانید موقعیت هایی را كه اخیرا در زندگی تان ایجاد شده است را نادیده بگیرید. به جلو پیش بروید تا بتوانید به نقطه آرامی كه دوست دارید برسید، اما انتظار معجزه نداشته باشید وگرنه ناامید خواهید شد. از طرف دیگر، یك حركت مثبت می تواند نتایج شگفت آوری به بار آورد.

 

شهریور:

درحالیكه شما خود را با دقت با واقعیت تنظیم می كنید، می توانید مدافع قضاوت كردن باشید، اما امروز كاملاً به این موضوع پرداختن اوضاع را بدتر می كند. برای این ممكن است امروز خیلی افراطی عمل كنید. ستاره بخت شما با پیش رفتن به سمت طرز فكر شما در مورد كمال شما ممكن را به اشتباه می اندازد.

 

مهر:

گفته شده كه علامت میزان به وجود آورنده تعادل در دنیای شماست. اگر این گفته حقیقت داشته باشد پس امروز می توان پیشنهاد جدیدی به شما داد، برای اینكه این عدم توازنی كه اخیراً برایتان ایجاد شده به شما اجازه استراحت كردن نمی دهد. در یك لحظه شما به سمت موضوعی جدید كشیده می شوید. لحظه بعد شما كنار كشیده و از خلوت خود بیرون نمی آیید. اگرچه هماهنگی ای كه در نهایت به وجود می آید زودگذر است، با این حال اگر شما عملكردهای افراطی تان را متعادل كنید احساس خیلی بهتری پیدا خواهید كرد.

 

آبان:

شما با یك چشم انداز جدید در مورد امور روزمره زندگی خود هیجان زده شده اید و آمادگی كامل برای ترقی كردن دارید. امم وقتی شما شروع به كار می كنید، در حالی كه از شدید بودن تغییرات هراسانید، ممكن است ناگهان آروز كنید كه روال كارها آرامتر پیش برود. اگر شما اولین قدم را برداشته باشید امكان برگشتن به عقب وجود ندارد. به یاد دشته باشید كه می تواند امور را كنترل كنید و برنامه های روزانه خود را متعادل كنید.

 

آذر:

كمی هیجان می تواند لبخند را روی لبهای شما بنشاند، برای اینكه شما برای رویارویی با چیزهای جدید آمادگی دارید. شما تاحدی محتاط نیز هستید، برای اینكه نمی خواهید چیزهایی را كه تازگیها به دست آورده اید را به خطر بیندازید. به یاد داشته باشید زمانی كه ژوپیتر ستاره بخت شما در نشانه برج عمل گرای شما قرار می گیرد، شما با تمرین كردن خویشتن داری می توانید بهترین كارآیی را داشته باشید. اگر شما بخواهید به آرامی كار كنید، این كار می تواند حتی برایتان خطرساز هم باشد، بنابراین در شروع كار مرتكب هیچ اشتباهی نشوید.

 

دی:

حتی اگر امروز شما تلاش كنید به خوبی وظایفتان را انجام دهید، شاید هدفهای شما در دراز مدت به نتیجه برسند. شما فقط در برابر فكر از دست دادن تفریح و شادی نمی توانید مقاومت كنید. شاید جلوتر از دیگران حركت كردن در شما احساس نشاط به وجود آورد، بنابراین احتایط را از دست ندهید.

 

بهمن:

امروز هرچیزی كه نسبت به چیزهای مشابه خودش كه قدیمی تر هستند جدید و متفاوت باشد بهتر به نظر می رسد، برای اینكه شما دوست دارید از یكنواختی های روزانه فرار كنید. اما اورانوس سیاره سركش شما به سمت عقب متمایل می شود، بنابراین ممكن است شما مجبور شوید برای مدت كوتاهی كارهایتان را متوقف كنید. اگر شما در برابر آن مقاومت كنید، احتمالاً آرزو خواهید كرد كه ای كاش اجازه داده بودید امور به روال خود پیش بروند. هر تصمیمی كه بگیرید، قبول كنید كه در شرایط كنونی بهترین تصمیم را گرفته اید.

 

اسفند:

اكنون كار كردن بر اساس آنچه كه قبلاً انجام داده اید ساده تر است، اما پیدا كردن جایگاه جدیدی برای به ثمر نشاندن تلاشهایتان كار سختی است. شما امروز، فقط به خطر اینكه به سرعت خود بیفزایید، ابتدا مثل حركت سریع یك خرگوش با سرعت به جلو حركت كرده و بعد مثل یك لاك پشت حركت خود را آرام می كنید. اگرچه ریتم ناهماهنگ كاری شما ممكن است همكارانتان را عصبانی كند، اما اكنون برای به حداكثر رساندن سطح توانایی هایتان بهترین روش است. نگران اینكه دیگران چه فكری می كنند و شما چقدر می توانید كار كنید، نباشید.

فال روز چهارشنبه 5 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 23 چهارشنبه 05 تير 1392 نظرات ()

فروردین:

نشانه هایی كه شما در رویاهایتان با آنها روبرو می شوید شاید در زندگی واقعی شكل واقعی به خود بگیرند. اگرچه این اتفاق اتفاق شگفت انگیزی است، ولی وقتی تخیلات شما تبدیل به واقعیت می شوند زندگی شما نیز پیچیده تر می شود. آنچه كه اتفاق می افتد مهم نیست، فقط در دام ترسها و تردیدهایتان نیفتید، برای اینكه اینها می توانند عالی ترین موقعیت ها را خراب كنند. لازم نیست كه هر چیزی را برای دیگران ثابت كنید. فقط باید دلتان پاك باشد.

 

اردیبهشت:

توجه كردن به كار و وظایف كاری اكنون برای شما از اهیمت ویژه ای برخوردار است، اما اگر امروز شما فكر كنید كه كسی به كمك احتیاج دارد، نمی توانید بهش جواب رد بدهید. ممكن است شما بتوانید با باریك بینی خود بر این مشكل چیره شوید. البته كمك كردن به فردی كه نیاز به كمك دارد كار اشتباهی نیست، اما اكنون قبول كردن محدودیتهایتان باعث می شود كه این فرد ناامید نشود.

 

خرداد:

اگر امروز همه چیز تغییر كرد و زیر و رو شد تعجب نكنید، برای اینكه امروز یك نفر برنامه های خود را عوض می كند و این كار بر برنامه های شما هم تأثیر خواهد گذاشت. اگرچه شما نمی توانید این اتفاقات غیرقابل پیش بینی را كنترل كنید، ولی می توانید با آگاهانه مدیریت كردن واكنش هایتان بر این پی آمد تأثیر بگذارید. عصبانیت و منفی بافی احتمالاً شما را به مسیر اشتباهی می كشاند، پس راهی را پیدا كنید كه شما را به مراحل بالاتر برساند.

 

تیر:

حتی اگر امروز روز خوبی باشد، ولی شما به راحتی نیت یك فرد دیگر را بد تعبیر می كنید. ممكن است كه شما معتقد باشید كه دیگران از شما حمایت نمی كنند، و یا حتی بدتر، به ضرر شما كار می كنند، و برای این باور خود دلایلی هم داشته باشید. اما دلیل این كار این است كه شما از تسلیم شدن می ترسید. برطرف كردن سستی های خودتان مهم تر از تسلط داشتن بر افراد دیگر است.

 

مرداد:

امروز برای شما روز پركار و پر مشغله ای است، به خصوص اگر شما از یك دوست یا همكار یاری نگیرید. خوشبختانه شما فرصتی دارید كه اوضاع را به نفع خود تغییر دهید. به جای اینكه با نارضایتی شخصی در مورد شرایط جدیدتان صحبت كنید، به آنچه كه در جهان شگفت انگیز مادی و معنوی تان اتفاق افتاده است شكل تازه ای دهید؛  این سخن به معنی این نیست كه شما نیاز دارید كه بیشتر داشته باشید، بلكه به معنی این است كه شما باید به خاطر نعمتهایی كه دارید شكرگزار باشید.

 

شهریور:

شما در حالیكه می دانید چگونه به جایی برسید كه متفاوت باشید، ممكن است طرز فكری محكم در مورد ایده آل های آینده داشته باشید. اگر به چیزهایی كه می خواهید اطمینان كامل دارید بدین معنی نیست كه آنها با داشتن برنامه عملی و كاربردی تضاد ندارند. اما امروز نباید زیاد وارد جزئیات بشوید. منتظر روزهای بعدی باشید. برای اینكه باید چند روز صبر كنید تا استراتژی های منطقی تان به ثمر بنشیند.

 

مهر:

امروز اتفاقات شگفت انگیزی در محل كار می افتد كه می تواند باعث آشفتگی شما شود، اما شما باید با مهارت خودتان را از آنها كنار بكشید. ممكن است اول فكر كنید كه كار اشتباهی كرده اید، اما شاید به شما اطلاعات نادرست داده شده باشد و یا سیگنالهای مبهمی دریافت كرده باشید. یك بار كه متوجه بشوید كار اشتباهی نكرده اید، آن وقت می توانید از توانایی هایتان نهایت استفاده را ببرید.

 

آبان:

امروز خصلت حقیقت گویی شما در حالیكه باعث می شود شما احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید، شما را به چیزهایی كه می خواهید می رساند. حتی اگر شما بین دو تفكر مختلف تردید داشته باشید، هر یك از آنها قدرتی جادویی در خود نهفته دارند. به جای اینكه درگیر احساسات شوید، توانایی هایتان را بالاتر ببرید و به جهان اطرافتان عشق بورزید.

 

آذر:

امروز وابستگی هایتان شما را به سمت ارتباط برقرار كردن با فرد دیگری می كشاند، اما ممكن است شما مطمئن نباشید كه چگونه می توانید به این رابطه ادامه دهید. طبیعتاً شما درحالی كه به جلو می روید مصمم هستید كه این رابطه را كامل كنید، اما حالا بیشتر دودل شده اید. عجیب اینكه نیازی نیست روشی را برگزینید كه با آنچه قبلاً انجام داده اید متفاوت باشد. هم اكنون عشقی كه شما بدان احتیاج دارید به هیچ تعریف و توضیح دیگری نیاز ندارد.

 

دی:

ممكن است امروز یكی از اطرافیان شما با مهربانی احساساتش را نسبت به شما را بازگو كند، كه این كار باعث می شود شما ناراحت بشوید. حتی اگر شما این شخص را دوست داشته باشید، نمی دانید كه چه واكنشی باید نشان دهید و به خاطر همین برای به وجود آوردن فاصله دیواری ساختگی بین خودتان و او می كشید. در حقیقت شما از آن فرد دوری نمی كنید بلكه از احساسات خود كه سعی در نادیده گرفتنشان دارید دوری می كنید. وقتی كه شما با خودتان راحت كنار بیایید آن موقع می توانید با دیگران هم ارتباط خوبی برقرار كنید.

 

بهمن:

امروز اگر فردی درمحل كار از شما فاصله بگیرد، ممكن است ناراحت شوید، اما باید بدانید كه این عمل واقعاً مربوط به شخص شما نیست. این شخص ممكن است خجالتی و یا آسیب پذیر باشد و نیاز دارد كه از نظر احساسی در محیط امنی قرار بگیرد. افرادی كه را كه تمایل نداارد با دیگران ارتباط متقابل داشته باشند را تحت فشار قرار ندهید. فقط بدون پیش داروی و توقع داشتن از آنها بهشان اجازه بدهید كه هر طور كه دوست دارند رفتار كنند.

 

اسفند:

برای شما آشكار كردن آنچه كه در قلبتان است همیشه كار آسانی نیست، اما امروز ممكن است ریسك كرده و این كار را انجام بدهید. امكان دارد نتیجه آن چیزی كه شما انتظار دارید نباشد. اگرچه این رك گویی شما ممكن است افراد دیگر را بترساند. صحبت كردن بیش از اندازه باعث می شود مسائلی را كه نمی خواهید دیگران بدانند افشا كنید. فراموش نكنید كه لازم نیست هر چیزی را كه در ذهنتان می گذرد با دیگران در میان بگذارید. قبل از اینكه این كار را انجام دهید به عكس العمل اطرافیانتان هم فكر كنید.

فال روز سه شنبه 4 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 22 سه شنبه 04 تير 1392 نظرات ()

فروردین:

دوری كردن از تنش ها به خصوص اگر از آنها خسته شده باشید، ایده خوبی به نظر می رسد. اما این كار زیاد هم ساده نیست، برای اینكه صلح و آرامش درونی که قبلاً تجربه كرده اید،ممكن است اجازه ظهور پیدا نكند. زمانی كه شما تشخیص بدهید هیچ اجباری وجود ندارد كه گزینش شما همه چیز و یا هیچ باشد، شما خیلی زود پیشرفت خواهید كرد.

 

اردیبهشت:

دوستان شما افراد بسیار خوبی هستند، اما گاهی اوقات وقتی كه آنها با شما مخالفت می كنند، شما عصبانی می شوید. متأسفانه وقتی كه عقاید آنها با شما متفاوت است، معمولاً از ادامه دادن بحث با آنها خودداری می كنید. اما امروز اینگونه نیستید. حتی اگر وسوسه شوید كه این كار را انجام دهید، به یاد داشته باشید اگر هیچ كس نخواهد كه خودش را عوض كند، هیچ مسأله پیچیده ای حل نخواهد شد.

 

خرداد:

امروز برایتان سخت است كه در مسیر ثابت باقی بمانید، برای اینكه هر فكر جدیدی كه از ذهن شما برمی خیزد می تواند تبدیل به یك زنجیره از توهمات تبدیل شود كه شما را به یك سیر و سفر ذهنی مطلوب می برند. ممكن است شما توانایی گشت و گذار كردن در طی رویاهای روزانه تان را داشته باشید، اما اكنون شما باید واقع بین باشید. از یك یا دو كار تفریحی لذت ببرید، اما اجازه ندهید فكری وسواس  گونه نسبت به دنیای درونی تان تبدیل به مانعی برای شما شود.

 

تیر:

به فكر دیگران بودن فقط یك كار انسان دوستانه نیست، این عمل خوب زیربنای فلسفی مسیر زندگی شما را تشكیل می دهد. این سخن به معنی این نیست كه شما فقط با افرادی كه می شناسید بامحبت رفتار می كنید، برای اینكه به نظر می رسد سرشت والای شما نتواند بین یك فرد غریبه و یك دوست تفاوت قائل شود. از نظر دید معنوی همه اشخاص با هم برابرند. اگر شما تمایل داشتید كه به یك نفر كمك كنید ولی به شخص دیگری یاری نرسانید، باید دوباره به انگیزه های خود رسیدگی كنید.

 

مرداد:

امروز شما می توانید هم با فرد بازنده ای احساس همدردی كنید و هم فرد برنده ای را تحسین كنید. كه این دو رفتار با هم تناقض دارند. اما تفكرات شما در مورد فرد برنده ممكن است مثل قبل نباشد. شما می دانید كه به موفقیتهای خارجی در راستای شهرت و خوشبختی بیش از حد بها داده شده است. از نظر شما شخصی ایده آل است كه مهربان و خلاق بوده و قدرت ریسك كردن را نیز داشته باشد.

 

شهریور:

به نظر می رسد تمام افراد نسبت به برنامه های آتی خود نگران هستند، و این آشفتگی دور و بر شما كمی شما را عصبی كرده است .شما درگیر واقعیت ها هستید و این امر وقتی كه یك نفر نمی تواند منظورش را به شما بفهماند باعث ناراحتی شما می شود. آرامش داشته باشید؛ وقتی كه شما در مورد دیگران قضاوت می كنید، این عمل باید منجر به قضاوت خودشناسانه هم بشود.

 

مهر:

تمركز كردن بر روی تواناییهایتان و ارزش قائل شدن برای شغلتان امروز برای شما از اهمیت ویژه ای برخودار است. اما شما امروز واقعاً این كار را نكرده اید. این سخن به معنی این نیست كه شما انسان تنبلی هستید، بلكه فقط به این دلیل است كه شما از شغلی تكراری و قدیمی خسته شده و ترجیح می دهید كه استعدادهای خلاقانه تان را گسترش دهید.

 

آبان:

امروز در حالی كه ماهی های برج حوت به سمت پنجمین خانه تان حركت می كنند، باید بیشتر شبیه یك دلفین ظاهر شوید نه یك عقرب. اما شما الزاماً نمی خواهید كه وارد بازی یك نفر دیگر شوید، شما می خواهید قوانین شخصی خودتان را اجرا كنید. مصالحه كردن با فردی كه در بین راه او را دیدید از آن چیزی كه فكر می كردید ساده تر است.

 

آذر:

شما می توانید تحت تسلط یك افسون جادویی زندگی كنید كه باعث می شود شما فكر كنید همه چیز در خانه عالی است، در زمانی كه اصلاً این گونه نیست. بهتر است كه امروز با دیدی خوش بینانه به جهان بنگرید، به خاطر اینكه روشن نبودن ایده های شما به طور طیبعی می تواند بر قضاوت درست افرادی مثل شما سایه افكنی كند. خوشبختانه در طی روز وضوح و روشنی بر می گردند، بنابراین تصمیم گیری های بزرگ را به بعد موكول نكنید.

 

دی:

شما طبیعتاً با تفكراتتان كاملاً هماهنگ شده اید، بنابراین زمانی كه شما به مفاهیمی كه برایتان ناشناخته است نزدیك تر می شوید احساس راحتی نخواهید كرد. دیگران می توانند به شما توجه كنند و شاید هم بتوانند آنچه را كه شما قبلاً گفته اند كلمه به كلمه تكرار كنید، اما هنوز هم امكان دارد كه نقطه نظرات شما را از دست دهند.

 

بهمن:

امروز باید خیلی مواظب پولتان باشید، برای اینكه شما می توانید آنقدر مشتاق رسیدن به تخیلاتتان بشوید كه نتوانید تصویر ذهنی تان را تغییر دهید. اما پول خوشبختی نمی آورد، حتی اگر شما خودتان را درگیر خریدن كردن چیزهایی مثل لباسهای جدید، یك اثر هنری و یا یك اسباب بازی صنعتی كنید. به جای اینكه به فكر كمكهای مادی باشید، ذهنتان را معطوف به كارهایی بكنید كه می توانید انجام دهید نه آن كارهایی كه انجام داده اید.

 

اسفند:

اگر امروز شما نسبت به قبل بی حوصله تر شده اید نگرانی به خود راه ندهید، برای اینكه این موضوع وقتی كه ماه به نشانه شما باز می گردد نمونه بارزی است. نسبت به احساسهایتان آگاهی داشته باشید، با وجود این اینگونه به نظر می رسد كه شما نسبت به آنچه كه در پیرامونتان اتفاق می افتد بی اهمیت هستید. ممكن است قادر نباشید حوادث خارجی را اصلاح كنید، اما شما بر روی عكس العمل های خودتان كنترل كافی دارید.

فال روز شنبه 1 تیر 1392

مدیر سایت بازدید : 30 شنبه 01 تير 1392 نظرات ()

فروردین:

شما امروز ایده ای شگفت آور به همراه برنامه كاری بزرگی برای اجرا كردن آن دارید. اما همین كه شروع به كار كنید، می توانید بفهمید كه برای به حقیقت پیوستن رویایتان نیاز به یك استراتژی متفاوت دارید. متأسفانه ممكن است شما تا زمانی كه انرژی خیلی زیادی را برای این ایده خود تلف كرده اید اشتباه خود را نپذیرید. اكنون انعطاف پذیری می تواند برای شما حكم اسلحه ای نهانی را داشته باشد.

 

اردیبهشت:

واقع بینی برای شما از اهیمت ویژه ای برخوردار است، برای اینكه شما قبل از اینكه روی موضوعی كار كنید دوست دارید آن چیز برایتان ملموس شده باشد. با وجود این امروز این موضوع می تواند مشكل ساز باشد، برای اینكه هیچ چیز تا زمانی كه ظاهر نشده است كامل نیست. در حالیكه این موضوع به طور فزاینده ای شما را ناراحت می كند، احتمال دارد كه تا آخر روز شدیدتر  هم بشود. بهترین كار این است كه به جای عقب انداختن زمان تصمیم گیری هرچه زودتر تصمیم خود را بگیرید.

 

خرداد:

برنامه های شما مثل فكرتان پرمشغله هستند، اما خصوصیات شما به گونه ای است كه از مدیریت زمانی نادرست بیشتر از کنسل شدن قرار ملاقاتها ناراحت می شوید. شما اكنون فراموشكار شده اید؛ البته فقط دست و بالتان تنگ تر شده است. اگرچه شما می توانید پتانسیل های فراوانی كه در اطرافتان است را ببینید، اما نمی توانید از آنها بهره بگیرید. به وظایفی كه ضروری به نظر نمی رسند نپردازید؛ امروز كمی وقت آزاد داشتن یك موضوع خیلی طبیعی به نظر می رسد.

 

تیر:

حتی اگر شما اطمینان خیلی زیادی به خودتان داشته باشید، خیلی سخت است كه حدس بزنید دیگران چه واكنشی نسبت به كار شما دارند. ممكن است كه شما آمادگی انجام دادن عملكردی احساسی بر روی موضوعی كه در حال پیشرفت است داشته باشید. حالا كه شما شروع به فعالیت كرده اید، با وجود اینكه توانسته اید تا حدی كه دوست داشتید مؤثر واقع شوید، ولی نمی توانید در مورد آن صحبت كنید. اگر دیگران نمی خواهند از شما حمایت كنند نگران نشوید، قدری طول می كشد تا بتوانید اثرات كارهایی را كه انجام داده اید را ببینید.

 

مرداد:

طبیعتاً شما دوست دارید كه افراد دیگر خلاقیت و توانایی شما در بیان كردن مقصودتان را تحسین كنند، اما آنها كاملاً شما را تأیید نمی كنند. هیچ وقت سراغ جمله هایی مثل "من باید داشته باشم...: یا "ای كاش كه من..." نروید. این سخنان باعث می شوند كه شما ایمان خود را از دست داده و یا اینكه حسرت بخورید. بهترین كاری كه می توانید بكنید این است كه به خودتان امیدواری داده و بعد شروع به كار كنید.

 

شهریور:

حتی اگر شما امروز مجهز به یك لیست خرید باشید، ممكن است هنوز قادر به تصمیم گیری در مورد چیزهایی كه نیاز دارید نباشید. اما این به این معنی نیست كه شما روز خوبی ندارید. اگر شما بتوانید از تفكرات تحلیلی خود در مورد روزی كه در آن قرار دارید دست بردارید و فقط به ندای قلبی تان گوش دهید، شما بهتر از همیشه كار خواهید كرد و بیشتر هم تفریح خواهید كرد.

 

مهر:

محدودیتهایی كه به طور طبیعی باعث می شوند یك دوست نزدیك با شما صمیمی تر شود اكنون دور شده اند. در ابتدا این مسأله بسیار واضح به نظر می رسد، اما بعد ارائه كردن یك تعریف مشخص برای آن كار مشكلی خواهد بود، به خصوص اگر شما به طور غیر منتظره ای با یك فرد خاص احساس نزدیكی كنید. تلاش شما برای تشریح كردن روابطتان شاید به بن بست بخورد، بنابراین اصلاً نیازی نیست كه شما این كار را انجام دهید. فقط آگاهی داشته باشید كه شاید شما قبل از اینكه بفهمید كه آیا می خواهید این كار را انجام دهید یا نه، خودتان را درگیر مسائل حاشیه ای كنید.

 

آبان:

شما با فرضیه تن در دادن به رویاها بیگانه نیستید، اما شما ترجیح می دادید كه در تنهایی و خلوت به كار كردن بپردازید نه در نقطه ای كه دیگران بتوانند به راحتی شما را تماشا كنند. امروز در حالی كه پنهان كردن عملكردتان از آنهایی كه در مورد شما قضاوت می كنند سخت شده است، فعالیتهای شما نسبت به قبل اجتماعی تر شده است. به جای اینكه تلاش كنید تا دنیای شخصی تان را از ارتباطات حرفه ای مجزا سازید و با این كار وقتتان را هدر دهید، خودتان را باور داشته باشید.

 

آذر:

امروز فكر كردن در مورد خطرات احتمالی می تواند خیلی پریشان كننده باشد، اما امروز روز خوبی برای تقویت كردن برنامه هایتان نیست، زیرا شما نمی خواهید كه با گرفتاری های واقعی این جهان محدود شوید. به جای اینكه تصمیمی عملی بگیرید، احتمالاً شما حركتی مهم را انتخاب خواهید كرد. یك سفر كوتاه اطراف شهر مثل مسافرت با پای پیاده به سمت هیمالیا نیست. اما رویاها تحقق می یابند، بنابراین اجازه ندهید كه هر كسی با صحبتهایش شما را ناامید كند.

 

دی:

ممكن است شما احساس كنید كه دریافت و ادراك خود را نسبت به جهان واقعی از دست داده اید و این موضوع شما را بیشتر عصبانی می كند. اساسی ترین كارهای شما، مثل پرداخت كردن صورت حسابهایتان، امروز غلبه ناپذیر به نظر می رسند. شما امروز تمركز محدود شده ای را كه برای انجام دادن وظایف خسته كننده لازم است را ندارید. به جای اینكه خودتان را مجبور كنید كاری را كه هیچ فایده ای ندارد انجام دهید، امروز را به استراحت كردن بپردازید و به رویاهایتان اجازه دهید كه آزادانه سیر و سفر كنند.

 

بهمن:

امروز ممكن است شما از فردی كه نظر شما را به خود جلب كرده و واقعاً برای مدتی توجه شما را معطوف به خود كرده، الهام بگیرید. این كار بسیار مؤثر است برای اینكه اكنون كه ماه به نشانه شما بازگشته است شما نسبت به همیشه سر حال تر هستید. اما اخیراً توانایی شما برای تشخیص دادن كیفیت هرچیزی قوی شده است. با دریافتهای خودتان صادق باشید و ببینید كه جذابیتهای شما به كجا منتهی می شوند.

 

اسفند:

اطیمنان حاصل كنید كه هركاری كه انجام می دهید مدام در حال ترقی كردن باشد، برای اینكه موقعیت نپتون- مریخ بر نیتهای صادقانه شما سایه افكنی می كند. قبول كردن مسئولیت هر چیزی كه كاملاً بی عیب نیست، ممكن است خیلی سریع برنامه های شما را نقش بر آب كند، بنابر این قبل از اینكه به طور غیر ارادی به هر درخواست مشكوكی جواب مثبت بدهید دوبار راجع بهش فكر كنید. به جای اینكه تحت حمایت یك فرد دیگر خطر كردن را بپذیرید، خط مشی معنوی ای برگزینید كه در آن همه برنده باشند.

فال روز جمعه 31 خرداد 1392

مدیر سایت بازدید : 20 جمعه 31 خرداد 1392 نظرات ()

فروردین:

شما گاهی اوقات قبل از اینكه مسیر خود را بررسی كنید به طور غریزی در مسیر مستقیم قرار می گیرید. اما دلیل این كار فقط می تواند این باشد كه شما به مسیری كه برگزیده اید كاملاً ایمان دارید و این لزوماً به این معنا نیست كه شما تحت آروزی قلبی خود آن را دنبال می كنید. اكنون زمان آن فرا رسیده كه دقیقتر به جهان نگاه كرده تا بتوانید به مفاهیمی ظریف دست پیدا كنید.

 

اردیبهشت:

به جای اینكه با تصمیمات تزلزل ناپذیر خود نظر دیگران را جلب كنید -- كاری كه شما اغلب خوب از عهده اش بر می آیید-- در روش كارتان تغییری ایجاد كنید. شاید این كار برای شما مفید باشد و باعث شود مدتی را با آرامش سپری كنید. اگر شما از این روش جدید ناراضی بودید، آن وقت می توانید روشتان را تغییر دهید. اما اگر شما مسیری را كه برگزیده اید دوست داشتید، می توانید شادمانه به راهتان ادامه بدهید.

 

خرداد:

امروز احسااست ناراحت كننده شروع به ظاهر شدن كرده اند به طوری كه شما ارزو می كنید زمان خوشی كه از دست رفته فرا برسد. كج خلفی نكیند، برای اینكه قسمتهای زایدی از زندگی شما در حال گذر از یك مرحله به مرحله دیگر هستند. فقط به این دلیل كه این موقعیت های اخیر خواستار توجه و دقت زیاد است، فكر نكیند كه دوران خوشی به پایان رسیده است. حتی اگر اكنون احساسات شما جدی تر شده اند، با آنها در زمان حال زندگی كنید. به زودی نتیجه كارهایتان را خواهید دید.

 

تیر:

اگرچه ممكن است احساس كنید شخصی كه بهتان بسیار نزدیك است در برابر شما مقاومت می كند، اما برایتان سخت است بر روی منشأ این مشكل انگشت بگذارید. دیگران در حالی كه در مقابل این درك شما منفی نگر هستند، می توانند نسبت به آن حالت تدافعی نیز بگیرند. به جای اینكه بخواهید از  عمق یك مشكل سر در بیاورید، مدتی صبر كنید و بعد ببینید چه اتفاقی می افتد. شما در چند روز آینده به ایده خوبی برای انجام این كار دست پیدا خواهید كرد.

 

مرداد:

اگر شما درباره افكارتان صحبت نكنید فرصتهای خوب نیز فرا می رسند، شما باید برای مدتی طولانی افكارتان را فقط پیش خود نگه دارید. این سخن به این معنا نیست كه شما از تحریك كردن احساسات نیرومند می ترسید؛ بلكه فقط به این معنا است كه شما نمی توانید بفهمید كه برای محو كردن زخمهای كهنه و ناراحتیهای اخیر، انجام دادن چه كاری خوب است. اما راهی پیدا كنید كه بتوانید به طور مؤثر موفق به شناختن هر نگرش منفی یا ناراحتی هایی كه می توانند به نقطه ای بحرانی برسند، بشوید.

 

شهریور:

امتحان كردن فرضیه های شما در مورد كار و تفریح امروز می تواند یكی از ارتباطات مهم را روشن كند. اگر شما عضوی از یك گروه اجتماعی هستید، شاید وقت این باشد كه بین نیازهای شخصی و اهداف افراد گروه تعادل ایجاد كنید. از بحث كردن با دوستتان در مورد چیزهایی كه شما در این مراحل یاد گرفته اید، نهراسید، این كار می تواند شما را به یكدیگر نزدیكتر كند.

 

مهر:

امروز زندگی شما پیچیده تر شده است و وقتی در یك چنین شرایطی دیگران از شما درخواست می كنند شما نمی توانید بهشان جواب منفی بدهید. شاید شما نمی خواهید آنها ناامید شوند. شاید شما فكر می كنید كه اگر الان به آنها كمك كنید بعداً خواهید توانست به آنها تكیه كنید. به هر دلیلی كه شما به آنها جواب مثبت دادید، درحالیكه بر اساس نیازهای خود، نه نیازهای یك نفر دیگر، تصمیم می گیرید، فرصت رویارویی با ترسهای خودتان را از دست ندهید.

 

آبان:

پلوتو، یعنی سیاره بخت شما، آنقدر كه دیگران فكر می كنند ترسناك نیست. امروز هنگامی كه خورشید به سمت ظلمات و تیرگی پرتوافشانی می كند، شما شانس دیدن چیزهایی را دارید كه معمولاً خارج از دسترس شما بودند. به جای اینكه از چیزهایی كه پوشیده باقی مانده اند هراس داشته باشید، اكنون می توانید با یاری آنچه كه آموخته اید كارتان را انجام دهید. زمانی كه شما می خواهید با توجه به یافته های جدیدتان نقطه نظرات خود را تغییر دهید، قدرت شما افزایش پیدا می كند.

 

آذر:

امروز می تواند برای شما روزی باشد كه تغییرات عاطفی ای كه سالهای گذشته برایتان رخ داده دوباره یاد آوری شود. حتی اگر در مراحل پیشرفتی تكاملی تغییر قطعی ایجاد شد، مثل زمانی كه كرم به پروانه می شود، این دگردیسی هنوز هم كامل نیست. در حالیكه كارهایی را قبلاً متوقف كرده بودید دوباره شروع می كنید، از خاطرات خود بهره بگیرید تا این پیشرفت تدریجی را در زمان حال زنده نگه دارید.

 

دی:

امروز شما وقتی كه دیگران با شما مثل قبل رفتار می كنند احساس می كنید كه تحت فشار قرار گرفته اید، گویی كه یه این دلیل یك چنین اتفاقی می افتد كه آنها با بی رحمی نمی خواهند تغییری در چشم انداز خود بدهند. خیلی متكبر نشوید، شما هنوز هم از این مخمصه رها نشده اید. خوشبختانه شما زمان اضافی دارید كه تا قبل از اینكه با تغییراتی كه در آینده به وجود می آید روبرو شوید، بتوانید كارهای را كه جدیداً شروع كرده اید را تكمیل كنید.

 

بهمن:

شما دوست ندارید وقتی كه احساس هایتان مورد خطر واقع می شوند، مجبور شوید ازشان دفاع كنید، برای اینكه اگر بخواهید به تنهایی برای فهمیدن این خطرها به طور كامل تلاش كنید به حد كافی استرس برایتان به وجود می آید. بی منطقی هرگز در لیست اهداف شما نبوده است. اما شما می دانید كه موضوعی هست كه حاضرید به خاطرش هر كاری را انجام دهید. به یاد داشته باشید كه منطق خشك صرفاً شما را به این موضوع خاص نمی رساند، شما باید به دلتان رجوع كنید.

 

اسفند:

حتی در این طولانی ترین روز سال، هنگامی كه در مورد مفهوم زندگی سئوالهایی به ذهنتان خطور می كند، ممكن است مجبور شوید به اعماق تاریك یك شب نفوذ كنید. خوشبختانه این مسأله غامض نسبت به هستی خیلی پایدار نیست، بنابراین شما به زودی قادر خواهید بود به همان رویه واقع بینی خود در زندیگی تان برگردید. اگر از خودتان یا مسیری كه در پیش گرفته اید زیاد مطمئن نیستید، قبل از اینكه تصمیم مهمی بگیرد صبر كنید تا ببینید كه چه اتفاقی می افتد.

فال روز پنجشنبه 30 خرداد 1392

مدیر سایت بازدید : 20 پنجشنبه 30 خرداد 1392 نظرات ()

فروردین:

امروز به خلق و خوی خودتان توجه داشته باشید، برای اینكه ممكن است شما حتی قبل از اینكه متوجه بشوید اتفاق بدی افتاده است عصبانیت شدیدی از خود نشان بدهید. احساسات شما به طور ناگهانی می توانند شما را غافلگیر كنند، به خصوص اگر شما برای دور شدن از آنها تلاش می كنید. شدید بودن این احساسات می تواند هر كسی را شگفت زده كند، حتی خود شما هم تحت تأثیر این احساسات شگفت زده می شوید. قبل از اینكه با زدودن یك گرفتاری غیر ضروری از ذهنتان خودتان را خلاص كنید، بیشتر به آن توجه كنید.

 

اردیبهشت:

اگر شما باید وفادارانه به خاطر یك دوست نزدیك یا یكی از اعضای خانواده تان بر سر یك موضوع پافشاری كنید، به نحوی این كار را انجام دهید كه باعث بروز مشكلی غیر قابل حل نشود. اگرچه قصد و نیت شما می تواند پاك باشد، ولی وقتی خیلی با احساس عشق خود به دیگران را ابراز می كنید ممكن است آنها رنجیده شوند. قبل از اینكه شروع به دفاع كردن از یك فرد خاص یا از یك سلیقه بكنید، همه جوانب را در نظر بگیرید.

 

خرداد:

زمانی كه سیاره عطارد توقف می كند تا مسیر روشنش را تغییر بدهد، آرامشی غیر عادی در محیط وجود به وجود خواهد آمد، شما می توانید تغییرات علائم و قراین حس كنید. به جای اینكه از مقابل بهترین نظریه تان با شتاب بگذرید، آنچه را یاد گرفته اید تمام كنید و سپس شروع كنید كه بینش جدیدتان را در طول چند روز آینده به كار ببندید.

 

تیر:

فكر كردن به اینكه می توانید قدرت كنترل خود را از دست بدهید شما را ناراحت می كند، اما شما به حد كافی صبور هستید. نگرانی شما علامت خطری برایتان است، زیرا حتی اگر فكر كنید كه همه كارها را درست انجام داده اید، می توانید ناخواسته زندگی تان را پیچیده كنید. به یاد داشته باشید مسأله اصلی برای شما نوع كاری كه انجام می دهید نیست، بلكه بیشتر مربوط به شور و هیجانی است كه در حین انجام این كار دارید. اگر شما زیاد اغراق نكرده و در مسیر خود به جلو پیش بروید احساس خیلی خوبی پیدا خواهید كرد.

 

مرداد:

توانایی طبیعی شما برای بیان كردن احساس هایتان امروز می تواند بر ضد شما عمل كند، برای اینكه قدرت هدایت كنندگی شما می تواند در نظر یك فرد دیگر متكبرانه به نظر برسد. طبیعتاً این موضوع مهمی نیست، اما شما می توانید با همان دستی كه غذا را در دهانتان می گذارید به كسی ضرر بزنید. اگر دیگران به شما پیشنهاد كمك دادند، این پیشنهاد را رد نكنید. فكر بازی داشته باشید و حمایتی كه از شما می شود را قبول كنید.

 

شهریور:

حتی اگر شما امروز نسبت به یك رابطه دوستانه جدید و پروژه ای خلاقانه خوش بین هستید، ممكن است كمی خود بازدارنده باشید. اگرچه متواضع بودن فكر خوبی است، اگر شما كاملاً كناره گیری كنید دیگران هم نخواهند فهمید كه چه احساسهایی و چه نیازهای دارید. هدف اصلی شما این نیست كه برای برنامه هایتان از آنها طلب كمك كنید، اما زمانی كه بیشتر از همیشه به كمك نیاز دارید پذیرفتن كمك و حمایت آنان برایتان ضرری به همراه نخواهد داشت.

 

مهر:

شما امروز به عنوان عضوی از یك تیم بسیار مورد احترام هستید، اما ممكن است یك سری نظرات مخالف ظاهر شود و به كار تعاونی دسته جمعی شما لطمه بزند. حتی اگر شما دلیل خوبی برای انجام دادن عملی برخلاف میل گروه دارید، عملكردهای شما می توانند توسط افرادی از گروه كه مشكل ساز هستند سوءتعبیر شود. اگر شما اجازه دهید همه چیز به روال عادی خود پیش برود اثربخشی شما نهایتاً زیادتر خواهد شد.

 

آبان:

این روزها برای شما روزهای بسیار سختی است، بنابراین پیدا كردن یك روش مفید برای ابراز كردن احساسهایتان امری حیاتی است. در حالیكه واكنش سریع به عملكرد دیگران نشان ندادن ابتدا از شخصیت شما بعید به نظر می رسد، اما قبل از اینكه كاملاً تنش ها را فرو بنشاند شما را قادر می سازد آنها را مدیریت كنید.

 

آذر:

امروز ممكن است كسی فكر كند كه شما شخص بسیار پرنفوذی هستید، حتی اگر خودتان اصلاً اینگونه فكر نكنید. متأسفانه امروز برای شما سخت است كه شاهد  این باشید كه دیگران در موردتان نظر می دهند. هدفهای خود را با دقت به كار ببندید، برای اینكه در حالیكه بیشتر از آن چیزی كه از شما انتظار می رود پایداری نشان می دهید، می توانید به راحتی واكنشی نامعقول نشان دهید. اكنون دوستان و همكارانتان می خواهند به شما كمك كنند، اما نه در صورتی كه شما برای قبول كردن كمك آنها خیلی سخت گیر و ایرادگیر باشید. چند نفش عمیق بكشید و هنر سازش كردن با دیگران را تمرین كنید.

 

دی:

زمانی كه بحرانها به نقطه ای شكننده می رسند، باید عملی انجام دهید. انعطاف ناپذیری شما باعث شده است كه در موقعیت خود باقی بمانید، موجهای شوكه كننده عظیم تری هستند كه می توانند زندگی شما را با خود ببرند و نابود كنند. اما تمرین كردن انعطاف پذیری، هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی، به شما قدرت برداشتن گامهای بلند به سمت اهدافتان را می دهد. اینجا واقعاً جمع اضداد وجود دارد ،هرچقدر كه شما كمتر به سمت هدفهایتان پیش بروید، آنها به شما نزدیك تر می شوند.

 

بهمن:

زمانی كه همه چیز در زندگی از آن رو به این رو می شود، ممكن است كه شما در نقش یك كشتی ساحل پیما ظاهر بشوید. اما آنگونه كه به نظر می رسد هم اوضاع نگران كننده نیست، برای اینكه در پشت این صحنه های پر سر و صدا، پایداری درونی شما می تواند به شما قدرت و قوه تشخیصی را كه برای كامل كردن هدفهایتان به آنها  نیاز دارید را به شما بدهد. به یاد داشته باشید شما به هرجهت نمی توانید بررسی كنید كه افراد دیگر چه واكنشی نشان می دهند، بنابراین همان آزادی و اختیاری را كه برای خودتان می خواهید را به هر فرد دیگری كه در زندگیتان است بدهید.

 

اسفند:

امروز شما كارهای بسیار زیادی دارید كه باید در محل كار به آنها بپردازید، به گونه ای كه حتی شاید نفهمید كه از كجا شروع كرده اید. به جای اینكه دیگران را درگیر مشكل خود بكنید، بهتر است كه سریع دست به كار شده و تا حد توانتان تلاش كنید. حتی اگر امروز پیچ و تابهای غیر منتظره ای ایجاد شد، فقط نقش موجهای پیشروی كننده را ایفا كنید. زمانی كه به جای كنترل كردن یك موضوع فقط تظاهر به انجام دادن این كاری می كنید در حالیكه واقعاً آن را انجام نداده اید، این رفتار شما بسیار مشهود و بارز است.

فال روز چهارشنبه 29 خرداد 1392

مدیر سایت بازدید : 21 چهارشنبه 29 خرداد 1392 نظرات ()

فروردین:

ممكن است شما فكر كنید كه خواسته های شما با خواسته های افراد دیگر تفاوت دارد و برنامه های شخصیتان با اهداف كسانی كه به شما نزدیكند مغایرت دارد. اگر فكر می كنید می توانید فرد دیگری را متقاعد كنید كه نقطه نظرش را به خاطر حمایت كردن از برنامه هایتان تغییر دهد، یا به این كار مجبورش كنید، اشتباه كرده اید. سعی نكنید كه در یك كشمكش راه حل خودتان را تحمیل كنید. فقط انرژی بیشتری برای فروكش كردن آن صرف كنید.

 

اردیبهشت:

این روزها برقرار كردن تعادل بین حساب بانكی تان و آرزوهایتان برای داشتن بعضی از چیزها كار مشكلی است. شما از هر جایی می توانید تغییر جهت بدهید، چیزهای دیگری هم برای امتحان كردن وجود دارند، اما اگر نیازهای مادی شما نامحدود باشند نمی توانید از عهده تغذیه كردن آنها برآیید. تغییر دادن تصور خود در مورد ثروت می تواند بهتان كمك كند. باید به خودتان یاد بدهید كه توقعتان را كمتر كنید.

 

خرداد:

با توجه نقطه نظر شما بهتر است كه از تظاهر كردن بیشتر در یك رابطه دوستی اجتناب كنید تا میزان پیچیدگی یك چالش دیگر را كمتر كنید. پای خود را كنار كشیدن از موقعیتی غیر قابل حل كار دشواری است، بخصوص اگر قبلاً احساسات شما جریحه دار شده باشد. در چند روز بعد شما خواهید فهمید كه موقعیت شما به آن اندازه كه فكر می كردید تحمیل شده نیست.

 

تیر:

فقط زمانی كه شما از نادیده گرفته شدن احساسهایتان ناراحت می شوید، توجه دیگران به سمت شما جلب می شود. اما باز هم ممكن است كه شما به اندازه ای كه آرزو داشتید احساس راحتی نكنید. خوشبختانه شما قادر خواهید بود به حد كافی خودتان را مطرح كنید در حالی كه برخی از بخشهای وجود خود را هنوز مخفی نگاه داشته اید. مقاومت كردن در برابر اكثر رازهای ارزشمند هنوز می تواند منشأ اولیه آسایش خاطر شما باشد.

 

مرداد:

امروز كه ماه به ستاره پلوتو در پنجمین خانه شما ملحق شده است، تفاوت خیلی بزرگی بین محبتی كه شما مجبورید به دیگران نثار كنید و عشقی كه به راحتی آنها به شما می دهند وجود دارد. اگرچه این موضوع برای شما بسیار واضح است، ولی شما تحریك می شوید كه آن را برای دیگران شرح بدهید. اكنون كه ونوس خالق وارد دوازدهمین خانه خودآگاهی معنوی شده است، تغییر دادن احساسات شخصیتان به سمت صمیمیتی معنوی می تواند تمرینی مفید باشد.

 

شهریور:

با وجود اینكه بعد از كامل شدن ماه كشش و بحران شروع به كاهش یافتن كرده است، شما هنوز نمی توانید برای مشكل غیر قابل حل بر سر دو راهی قرار گرفتن راه حلی سریع پیدا كنید. مسئولتهای شما در خانه و خانواده تان تكمیل كردن كارهایتان در محل كار را برایتان مشكل كرده است. اگر همه این وظایف به این زودی با هم به توافق نرسیدند نگران نباشید، برای اینكه شما زمان كافی برای تشخیص دادن آن دارید.

 

مهر:

خواسته های شما بر پایه زمان شما ایجاد شده اند و شما زمان كافی برای این ور و آن ور رفتن ندارید. مهم نیست كه شما برای انجام دادن چه كاری تلاش می كنید، لازم است بعضی از كارها ناتمام باقی بمانند، حتی اگر شما عصبانی شوید. به یاد داشته باشید كه شما مجبور نیستید ناراحتی شخص دیگری را هم به ناراحتی   های خود اضافه كنید. اگر دیگران در تلاش هستند لغزشی را به شما نسبت بدهند، فقط به آنها یادآوری كنید كه بهترین كاری را كه می توانسته اید انجام داده اید.

 

آبان:

امروز به نظر می رسد كه فرد دیگری هم به اندازه شما از نظر احساسی متهم شده است و می تواند كاملاً ناراحت باشد. فقط یك چیز باعث می شود كه شما احساسات شدید پیدا كنید اینكه بهش عادت كنید. آشفته شدن به خاطر مسائل غیر قابل حل دیگران برای شما زیاد اتفاق می افتد. به جای اینكه فكر كنید باید به طور كامل در دسترس افراد دیگر باشید، در ایجاد كردن مرزهای محكمی برای حفاظت كردن از آرامش ذهنی تان تردید نداشته باشید.

 

آذر:

امروز كه ماه كامل در نشانه شما قرار گرفته است موارد احساسی را كه شما فكر می كردید باید به حال خود رها كنید از نو زنده خواهد كرد. اما ضمیر ناخودآگاهتان با خودش مشكل دارد و باعث می شود شما احساس راحتی نكنید. حتی اگر تصور می كنید برای حركت كردن كاملاً آماده هستید، شما باید نگاهی به مسائل مربوط به گذشته بیندازید، گویی كه آنها دوباره در زمان حال اتفاق افتاده اند.

 

دی:

رویاهای شما اگرچه در روند حوداث نفوذ كرده اند و اكنون بیداری خودآگاه شما را در هم ریخته اند، فراتر از مرزهای خواب ناخودآگاه قرار دارند. اما شما هنوز قادر هستید به روشنی تفاوت بین خیالات خود و واقعیت را شرح دهید. قبول كردن مفهوم سمبولیك بینش های شما غنای زیادی را به زندگی افراد دیگر خواهد افزود.

 

بهمن:

جنگیدن با موج كِشنده درونی علایقتان كه تحریك كننده احساساتتان است را متوقف كنید. مقاومت نگران كننده شما در برابر موضوعات ناآشنا و نامطمئن بودن رازها اكنون می تواند به وجود آورنده ترسهای شما باشند اما نه به وجود آورنده احساسات. به همان روشی كه یك مسأله ریاضی را حل می كنید، در بهبود بخشیدن به مراحل كاریتان نیز با صداقت عمل كنید. شما نمی توانید موارد خاصی را كه از سحر و جادو نشأت گرفته را بشناسید.

 

اسفند:

امروز ماه كامل صورت فلكی قوس در دهمین خانه شغلی شما قرار دارد و روشی را كه احساسات شما می توانند به طور مثبت بر زندگی حرفه ای شما تأثیر بگذارند را آشكار می كند. حتی اگر شما از مطرح كردن احساسهایتان در عموم نگران هستید، این كار نسبت به آنچه كه شما فكر می كنید كمتر رنج آور است. دیگران می توانند در برابر ترسهایشان واكنش نشان دهند، اما برای شما یاد آوری كردن اینكه به جز عملكردهای خودتان مسئولیت واكنشهای افراد دیگر را قبول نمی كنید، بسیار حیاتی است.

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
گروه شیراز تکنولوژِی تلاش دارد بهترین ها را به شما هدیه دهد
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نویسندگان
  نظرسنجی
  آیا با ارسال داستان ها به صورت اس ام اس و با هزینه کم موافق هستید؟


  داستان ها در قالب کتاب موبایل با کدام فرمت روی سایت قرار بگیرد؟  آمار سایت
 • کل مطالب : 155
 • کل نظرات : 3
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 26
 • آی پی امروز : 7
 • آی پی دیروز : 3
 • بازدید امروز : 48
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 58
 • بازدید ماه : 91
 • بازدید سال : 91
 • بازدید کلی : 30,896